N366-05M
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N366-05M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N366-05M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N366-05M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.939 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N366-05M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4913 pcs |
| Tietolomake | N366-05M |
| Tuotekuva | N366-05M.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero | N366-05M |
| Pituus - Kaiken | 8.3/125 |
| Takki (Eristys) Materiaali | 0.20dB |
| insertion Loss | Blue |
| sukupuoli | Twin Zip |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Laajennettu kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 8.3/125 16.4' (5.0m) |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' |
| Yhteydenotto Termination | - |
| Color - Liittimet | Yellow |
| Color - Cable | - |
| kanavat | SC Duplex |
| taivutussäde | 16.4' (5.0m) |
| 2. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4913-kappaletta Tripp Lite N366-05M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
N366-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 1M - Varastossa:
7826
- Osa#:
N366-30M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 30M - Varastossa:
2211
- Osa#:
N366-01M-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - Varastossa:
2373
- Osa#:
N366-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' - Varastossa:
3346
- Osa#:
N366-07M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 7M - Varastossa:
4615
- Osa#:
N3627-L302RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER 48POS R/A .100 GOLD - Varastossa:
3229
- Osa#:
N3627-L202RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER STKD R/A SHORT LA - Varastossa:
2835
- Osa#:
N366-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - Varastossa:
7470
- Osa#:
N368-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - Varastossa:
5668
- Osa#:
N3627-D202RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER STKD R/A SHORT LA - Varastossa:
3248
- Osa#:
N368-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - Varastossa:
5253
- Osa#:
N366-25M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 82FT - Varastossa:
1761
- Osa#:
N3627-D302RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER CONDO 48POS R/A - Varastossa:
3889
- Osa#:
N366-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - Varastossa:
6157
- Osa#:
N368-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - Varastossa:
6036
- Osa#:
N366-15M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - Varastossa:
3567
- Osa#:
N366-50M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 50M - Varastossa:
1737
- Osa#:
N366-20M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 20M - Varastossa:
3173
- Osa#:
N366-03M-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - Varastossa:
1696
- Osa#:
N366-02M-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 6FT - Varastossa:
2269
