N366-15M
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N366-15M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N366-15M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N366-15M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $13.254 | $11.965 | $11.463 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $10.747 | $10.389 | $9.815 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N366-15M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3567 pcs |
| Tietolomake | N366-15M Datasheet |
| Tuotekuva | N366-15M.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Muut nimet | N366-15M-ND TL2123 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 49.2' (15.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.20dB |
| Fiber Type | 8.3/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 8.3/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Liittimet | Blue |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 3567-kappaletta Tripp Lite N366-15M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
N366-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' - Varastossa:
3346
- Osa#:
N366-30M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 30M - Varastossa:
2211
- Osa#:
N366-01M-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - Varastossa:
2373
- Osa#:
N366-03M-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - Varastossa:
1696
- Osa#:
N368-07M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT - Varastossa:
2437
- Osa#:
N366-20M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 20M - Varastossa:
3173
- Osa#:
N366-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 1M - Varastossa:
7826
- Osa#:
N368-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - Varastossa:
6036
- Osa#:
N366-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - Varastossa:
7470
- Osa#:
N366-50M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 50M - Varastossa:
1737
- Osa#:
N366-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - Varastossa:
4913
- Osa#:
N366-25M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 82FT - Varastossa:
1761
- Osa#:
N368-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - Varastossa:
5416
- Osa#:
N366-07M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 7M - Varastossa:
4615
- Osa#:
N366-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - Varastossa:
6157
- Osa#:
N366-02M-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 6FT - Varastossa:
2269
- Osa#:
N368-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - Varastossa:
4594
- Osa#:
N3627-L302RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER 48POS R/A .100 GOLD - Varastossa:
3229
- Osa#:
N368-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - Varastossa:
5668
- Osa#:
N368-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - Varastossa:
5253
