N366-10M
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N366-10M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N366-10M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N366-10M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $10.187 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N366-10M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3346 pcs |
| Tietolomake | N366-10M |
| Tuotekuva | N366-10M.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero | N366-10M |
| Pituus - Kaiken | 8.3/125 |
| Takki (Eristys) Materiaali | 0.20dB |
| insertion Loss | Blue |
| sukupuoli | Twin Zip |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Laajennettu kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 8.3/125 32.8' (10.0m) |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' |
| Yhteydenotto Termination | - |
| Color - Liittimet | Yellow |
| Color - Cable | - |
| kanavat | SC Duplex |
| taivutussäde | 32.8' (10.0m) |
| 2. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 3346-kappaletta Tripp Lite N366-10M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
HW-29-09-L-D-250-SM - valmistajat:
Samtec, Inc. - Kuvaus:
.025 BOARD SPACERS - Varastossa:
11435
