N3627-L302RB
3M
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N3627-L302RB luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N3627-L302RB luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N3627-L302RB |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | CONN HEADER 48POS R/A .100 GOLD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $10.747 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N3627-L302RB |
|---|---|
| Valmistaja | 3M |
| Kuvaus | CONN HEADER 48POS R/A .100 GOLD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3229 pcs |
| Tietolomake | 3000 Series 4-Wall Condo Header |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät |
| Voltage Rating | - |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| peittänyt | Shrouded - 4 Wall |
| Sarja | 3000 |
| Riviväli - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkaus | Bulk |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Muut nimet | 00051111649107 05111164910 5111164910 51111649107 80400032100 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 24, 24 |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Differentiaalitietojen Transmission | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled |
| Eristyskorkeus | 0.660" (16.76mm) |
| Eristysväri | Black |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | Keying Slot, Mounting Flange |
| kiinnitys tyyppi | Latch Lock/Eject Hooks, Long |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Connector Header Through Hole, Right Angle 24, 24 position 0.100" (2.54mm) |
| Nykyinen arvostelu | 1A |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin |
| Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteydenotto Material | Copper Alloy |
| Yhteyden pituus - Post | 0.112" (2.84mm) |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.240" (6.10mm) |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 30.0µin (0.76µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Tin |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Header, Stackable (2) |
| Sovellukset | - |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin 3M-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 3229-kappaletta 3M N3627-L302RB: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
N366-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - Varastossa:
4913
- Osa#:
N366-03M-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - Varastossa:
1696
- Osa#:
N366-07M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 7M - Varastossa:
4615
- Osa#:
N366-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' - Varastossa:
3346
- Osa#:
N366-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - Varastossa:
6157
- Osa#:
N3627-D202RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER STKD R/A SHORT LA - Varastossa:
3248
- Osa#:
N3627-L202RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER STKD R/A SHORT LA - Varastossa:
2835
- Osa#:
N366-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - Varastossa:
7470
- Osa#:
N3627-D302RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER CONDO 48POS R/A - Varastossa:
3889
- Osa#:
N3627-6303RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER 24POS STR LONG LATCH - Varastossa:
47854
- Osa#:
N3627-6302RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER 24POS STR LONG LATCH - Varastossa:
48568
- Osa#:
N366-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 1M - Varastossa:
7826
- Osa#:
N3627-6203RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER 24POS STR SHORT LTCH - Varastossa:
32414
- Osa#:
N366-02M-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 6FT - Varastossa:
2269
- Osa#:
N3627-620T02RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER 24PS STR SHORT LATCH - Varastossa:
13146
- Osa#:
N366-01M-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - Varastossa:
2373
- Osa#:
N366-15M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - Varastossa:
3567
- Osa#:
N3627-6202RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER 24PS STR SHORT LATCH - Varastossa:
46846

