N366-01M
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N366-01M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N366-01M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N366-01M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 1M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $7.331 | $6.808 | $6.109 | $5.935 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $5.237 | $4.888 | $4.783 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N366-01M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 1M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 7826 pcs |
| Tietolomake | N366-01M Datasheet |
| Tuotekuva | N366-01M.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Muut nimet | N366-01M-ND TL1829 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.20dB |
| Fiber Type | 8.3/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 8.3/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | Blue |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 7826-kappaletta Tripp Lite N366-01M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
T540B157M003AH8710WAFL - valmistajat:
KEMET - Kuvaus:
CAP TANT POLY 150UF 3V 1411 - Varastossa:
8848
