MAX8526EVKIT+
Maxim Integrated
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX8526EVKIT+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX8526EVKIT+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX8526EVKIT+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | KIT EVAL FOR MAX8526 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $9.497 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX8526EVKIT+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | KIT EVAL FOR MAX8526 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3405 pcs |
| Tietolomake | MAX8526 Eval KitMAX8526-28 |
| Kategoria | Kehityslevyt, sarjat, ohjelmoijat |
| Voltage - lähtö | 1.2V |
| Jännite - Input | 1.43 V ~ 3.6 V |
| Hyödynnetään IC / Part | MAX8526 |
| Toimitetaan sisältö | Board(s) |
| Sarja | - |
| Säädintyyppi | Positive Adjustable |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | MAX8526 1 - Single Channels per IC Positive Adjustable Linear Voltage Regulator Evaluation Board |
| Nykyinen - Tuotos | 2A |
| Kanavat per IC | 1 - Single |
| Board Type | Fully Populated |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Maxim Integrated-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 3405-kappaletta Maxim Integrated MAX8526EVKIT+: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
MAX8526EUD+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
52180
- Osa#:
MAX8529EEG+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CTRLR BUCK/BCK-BST 24QSOP - Varastossa:
26468
- Osa#:
MAX852ESA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG SWTCHD CAP INV 5MA 8SOIC - Varastossa:
5962
- Osa#:
MAX8523EEE+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CTRLR BUCK 16QSOP - Varastossa:
4808
- Osa#:
MAX8527EUD+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
32656
- Osa#:
MAX852ESA+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG SWTCHD CAP INV 5MA 8SOIC - Varastossa:
4577
- Osa#:
MAX8521EWX+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC DRVR PWR TEC 36-WLP - Varastossa:
16424
- Osa#:
MAX8525EEI+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CTRLR BUCK 28QSOP - Varastossa:
5638
- Osa#:
MAX8523EEE+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CTRLR BUCK 16QSOP - Varastossa:
87259
- Osa#:
MAX8527EUD/V+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
5343
- Osa#:
MAX8527EUD+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
37260
- Osa#:
MAX8525EVKIT - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
EVAL KIT FOR MAX8525 - Varastossa:
5413
- Osa#:
MAX8524EEI+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CTRLR BUCK 28QSOP - Varastossa:
4511
- Osa#:
MAX8528EUD+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
39109
- Osa#:
MAX8526EUD+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
34027
- Osa#:
MAX8521ETP+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC DRVR PWR TEC 20-TQFN - Varastossa:
10826
- Osa#:
MAX8528EUD+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
43002
- Osa#:
MAX8521ETP+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC DRVR PWR TEC 20-TQFN - Varastossa:
12896
- Osa#:
MAX8530EBTJJ+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR 2.85V/2.85V 6UCSP - Varastossa:
73270
- Osa#:
MAX8529EEG+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CTRLR BUCK/BCK-BST 24QSOP - Varastossa:
27853

