MAX8524EEI+
Maxim Integrated
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX8524EEI+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX8524EEI+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX8524EEI+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC REG CTRLR BUCK 28QSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX8524EEI+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC REG CTRLR BUCK 28QSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4511 pcs |
| Tietolomake | MAX8524,25Part Numbering System |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| topologia | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja | No |
| Toimittaja Device Package | 28-QSOP |
| Sarja | - |
| Sarjaliitännät | - |
| Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi | PWM Signal |
| Lähtövaiheet | 4 |
| Output Configuration | Positive |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt | 4 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| toiminto | Step-Down |
| Taajuus - Switching | 150kHz ~ 1.2MHz |
| Täyttökierros (maksimi) | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 28-QSOP |
| Ohjaustoiminnot | Current Limit, Enable, Power Good |
| Clock Sync | Yes |
| Perusosan osanumero | MAX8524 |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Maxim Integrated-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4511-kappaletta Maxim Integrated MAX8524EEI+: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
MP925-20.0K-1% - valmistajat:
Caddock Electronics, Inc. - Kuvaus:
RES 20K OHM 25W 1% TO220 - Varastossa:
33636

