MAX8529EEG+
Maxim Integrated
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX8529EEG+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX8529EEG+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX8529EEG+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC REG CTRLR BUCK/BCK-BST 24QSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 100 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.324 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX8529EEG+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC REG CTRLR BUCK/BCK-BST 24QSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 27853 pcs |
| Tietolomake | MAX8529Part Numbering System |
| Tuotekuva | MAX8529EEG+.jpg |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 4.75 V ~ 23 V |
| topologia | Buck, Buck-Boost |
| Synchronous Tasasuuntaaja | Yes |
| Toimittaja Device Package | 24-QSOP |
| Sarja | - |
| Sarjaliitännät | - |
| Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi | Transistor Driver |
| Lähtövaiheet | 2 |
| Output Configuration | Positive |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| toiminto | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Taajuus - Switching | 600kHz ~ 1.2MHz |
| Täyttökierros (maksimi) | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Buck, Buck-Boost Regulator Positive Output Step-Down, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 24-QSOP |
| Ohjaustoiminnot | Current Limit, Enable, Frequency Control, Reset |
| Clock Sync | Yes |
| Perusosan osanumero | MAX8529 |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Maxim Integrated-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 27853-kappaletta Maxim Integrated MAX8529EEG+: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
MAX8525EVKIT - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
EVAL KIT FOR MAX8525 - Varastossa:
5413
- Osa#:
MAX8530ETTG2+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR 3V/1.8V 6TDFN - Varastossa:
90237
- Osa#:
MAX8528EUD+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
43002
- Osa#:
MAX8526EVKIT+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
KIT EVAL FOR MAX8526 - Varastossa:
3405
- Osa#:
MAX8529EEG+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CTRLR BUCK/BCK-BST 24QSOP - Varastossa:
26468
- Osa#:
MAX8527EUD/V+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
5343
- Osa#:
MAX8530EBTJJ+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR 2.85V/2.85V 6UCSP - Varastossa:
72321
- Osa#:
MAX8526EUD+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
34027
- Osa#:
MAX8531EBTGG+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR 3V/3V 6UCSP - Varastossa:
63048
- Osa#:
MAX8525EEI+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CTRLR BUCK 28QSOP - Varastossa:
5638
- Osa#:
MAX8528EUD+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
39109
- Osa#:
MAX852ESA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG SWTCHD CAP INV 5MA 8SOIC - Varastossa:
5962
- Osa#:
MAX8527EUD+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
37260
- Osa#:
MAX8531EBTGGJ+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR 3V/3V 6UCSP - Varastossa:
5009
- Osa#:
MAX8527EUD+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
32656
- Osa#:
MAX8526EUD+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
52180
- Osa#:
MAX8530ETTP2+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR 2.5V/1.8V 6TDFN - Varastossa:
86631
- Osa#:
MAX852ESA+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG SWTCHD CAP INV 5MA 8SOIC - Varastossa:
4577
- Osa#:
MAX8530ETTK2+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR 2.8V/1.8V 6TDFN - Varastossa:
4060
- Osa#:
MAX8530EBTJJ+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR 2.85V/2.85V 6UCSP - Varastossa:
73270
