MAX8525EEI+
Maxim Integrated
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX8525EEI+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX8525EEI+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX8525EEI+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC REG CTRLR BUCK 28QSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX8525EEI+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC REG CTRLR BUCK 28QSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5638 pcs |
| Tietolomake | MAX8524,25Part Numbering System |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 5.5 V |
| topologia | Buck |
| Synchronous Tasasuuntaaja | No |
| Toimittaja Device Package | 28-QSOP |
| Sarja | - |
| Sarjaliitännät | - |
| Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi | PWM Signal |
| Lähtövaiheet | 4 |
| Output Configuration | Positive |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt | 4 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| toiminto | Step-Down |
| Taajuus - Switching | 150kHz ~ 1.2MHz |
| Täyttökierros (maksimi) | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 28-QSOP |
| Ohjaustoiminnot | Current Limit, Enable, Power Good |
| Clock Sync | Yes |
| Perusosan osanumero | MAX8525 |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Maxim Integrated-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5638-kappaletta Maxim Integrated MAX8525EEI+: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
MAX8521ETP+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC DRVR PWR TEC 20-TQFN - Varastossa:
12896
- Osa#:
MAX8526EUD+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
52180
- Osa#:
MAX8525EVKIT - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
EVAL KIT FOR MAX8525 - Varastossa:
5413
- Osa#:
MAX8520ETP+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC DRVR PWR TEC 20-TQFN - Varastossa:
10449
- Osa#:
MAX8523EEE+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CTRLR BUCK 16QSOP - Varastossa:
87259
- Osa#:
MAX8528EUD+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
43002
- Osa#:
MAX8520ETP+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC DRVR PWR TEC 20-TQFN - Varastossa:
9232
- Osa#:
MAX8523EEE+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CTRLR BUCK 16QSOP - Varastossa:
4808
- Osa#:
MAX8526EVKIT+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
KIT EVAL FOR MAX8526 - Varastossa:
3405
- Osa#:
MAX8524EEI+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CTRLR BUCK 28QSOP - Varastossa:
4511
- Osa#:
MAX8521ETP+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC DRVR PWR TEC 20-TQFN - Varastossa:
10826
- Osa#:
MAX8528EUD+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
39109
- Osa#:
MAX8520ATP/V+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC POWER MANAGEMENT - Varastossa:
5775
- Osa#:
MAX8527EUD+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
32656
- Osa#:
MAX8529EEG+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CTRLR BUCK/BCK-BST 24QSOP - Varastossa:
27853
- Osa#:
MAX8520ATP/V+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC POWER MANAGEMENT - Varastossa:
4785
- Osa#:
MAX8527EUD/V+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
5343
- Osa#:
MAX8521EWX+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC DRVR PWR TEC 36-WLP - Varastossa:
16424
- Osa#:
MAX8527EUD+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
37260
- Osa#:
MAX8526EUD+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Varastossa:
34027

