VIPER06XN
STMicroelectronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta VIPER06XN luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta VIPER06XN luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | VIPER06XN |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC OFFLINE SWITCH PWM SMPS 7DIP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.321 | $0.265 | $0.216 | $0.171 | $0.137 | |
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | VIPER06XN |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC OFFLINE SWITCH PWM SMPS 7DIP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 164586 pcs |
| Tietolomake | VIPER06 |
| Tuotekuva | VIPER06XN.jpg |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 11.5 V ~ 23.5 V |
| Jännite - käynnisty | 13V |
| Jännite - Breakdown | 800V |
| topologia | Buck, Flyback |
| Toimittaja Device Package | 7-DIP |
| Sarja | VIPer™ plus |
| Virta (wattia) | 8W |
| Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Output Isolation | Either |
| Muut nimet | 497-12992-5 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisäinen kytkin (s) | Yes |
| Taajuus - Switching | 30kHz |
| Vianmääritys | Current Limiting, Open Loop, Over Temperature |
| Käyttömäärä | 70% |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Converter Offline Buck, Flyback Topology 30kHz 7-DIP |
| Ohjaustoiminnot | - |
| Perusosan osanumero | VIPER06 |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin STMicroelectronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 164586-kappaletta STMicroelectronics VIPER06XN: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
VIPER100 - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 - Varastossa:
22582
- Osa#:
VIPER06LSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE SWITCH PWM 10-SSOP - Varastossa:
151839
- Osa#:
VIPER06HS - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE SWITCH PWM 10-SSOP - Varastossa:
168332
- Osa#:
VIPER100(022Y) - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 - Varastossa:
46442
- Osa#:
VIPER06LN - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE SWITCH PWM SMPS 7DIP - Varastossa:
160182
- Osa#:
VIPER100-E - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 - Varastossa:
5799
- Osa#:
VIPER06HSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE SWITCH PWM 10-SSOP - Varastossa:
213459
- Osa#:
VIPER06LS - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE SWITCH PWM 10-SSOP - Varastossa:
199232
- Osa#:
VIPER100-22-E - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 - Varastossa:
4060
- Osa#:
VIPER0PLD - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFF-LINE CONVERTER 16SOIC - Varastossa:
136820
- Osa#:
VIPER0PHDTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFF-LINE CONVERTER 16SOIC - Varastossa:
102444
- Osa#:
VIPER06XSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE SWITCH PWM 10-SSOP - Varastossa:
143414
- Osa#:
VIPER013XSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
145816
- Osa#:
VIPER06XS - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE SWITCH PWM 10-SSOP - Varastossa:
183903
- Osa#:
VIPER0PHD - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFF-LINE CONVERTER 16SOIC - Varastossa:
122101
- Osa#:
VIPER013XS - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
152967
- Osa#:
VIPER013LS - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
160923
- Osa#:
VIPER06HN - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE SWITCH PWM SMPS 7DIP - Varastossa:
156132
- Osa#:
VIPER013LSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
174550
- Osa#:
VIPER0PLDTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFF-LINE CONVERTER 16SOIC - Varastossa:
117258
