VIPER013LSTR
STMicroelectronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta VIPER013LSTR luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta VIPER013LSTR luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | VIPER013LSTR |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2500 pcs | 5000 pcs | 12500 pcs | 25000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.13 | $0.123 | $0.118 | $0.115 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | VIPER013LSTR |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 174550 pcs |
| Tietolomake | VIPer01x Datasheet |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 30 V |
| Jännite - käynnisty | 8V |
| Jännite - Breakdown | 800V |
| topologia | Buck, Buck-Boost, Flyback |
| Toimittaja Device Package | 10-SSO |
| Sarja | - |
| Virta (wattia) | 7W |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 10-SOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Isolation | Either |
| Muut nimet | 497-16575-2 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisäinen kytkin (s) | Yes |
| Taajuus - Switching | 60kHz |
| Vianmääritys | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Käyttömäärä | 80% |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Converter Offline Buck, Buck-Boost, Flyback Topology 60kHz 10-SSO |
| Ohjaustoiminnot | - |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin STMicroelectronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 174550-kappaletta STMicroelectronics VIPER013LSTR: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
H11AA43SD - valmistajat:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Kuvaus:
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6SMD - Varastossa:
5400
- Osa#:
MS3106R10SL-4S W/P CAP - valmistajat:
Amphenol Industrial - Kuvaus:
ER 2C 2#16S SKT PLUG - Varastossa:
2951

