VIPER012HS
STMicroelectronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta VIPER012HS luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta VIPER012HS luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | VIPER012HS |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.13 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | VIPER012HS |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 181269 pcs |
| Tietolomake | VIPer01x Datasheet |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 30 V |
| Jännite - Breakdown | 800V |
| topologia | Buck, Buck-Boost, Flyback |
| Sarja | - |
| Virta (wattia) | 7W |
| Output Isolation | Either |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisäinen kytkin (s) | Yes |
| Taajuus - Switching | 120kHz |
| Vianmääritys | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Käyttömäärä | 80% |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Converter Offline Buck, Buck-Boost, Flyback Topology 120kHz |
| Ohjaustoiminnot | - |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin STMicroelectronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 181269-kappaletta STMicroelectronics VIPER012HS: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
VIPER-S4 - valmistajat:
RF Solutions - Kuvaus:
REMOTE CONTROL SYSTEM FM 4CH - Varastossa:
893
- Osa#:
VIPER012XSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
145407
- Osa#:
VIPER011LSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
200756
- Osa#:
VIPER-S1 - valmistajat:
RF Solutions - Kuvaus:
REMOTE CONTROL SYSTEM FM 1CH - Varastossa:
860
- Osa#:
VIPER013LSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
174550
- Osa#:
VIPER012LSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
164647
- Osa#:
VIPER012XS - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
173737
- Osa#:
VIPER013BLSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
ENERGY SAVING OFF-LINE HIGH VOLT - Varastossa:
205315
- Osa#:
VIPER011LS - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
149078
- Osa#:
VIPER-S2 - valmistajat:
RF Solutions - Kuvaus:
REMOTE CONTROL SYSTEM FM 2CH - Varastossa:
803
- Osa#:
VIPER013HSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
198439
- Osa#:
VIPER013LS - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
160923
- Osa#:
VIPER011XSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
203465
- Osa#:
VIPER012HSTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
186297
- Osa#:
VIPER013HS - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
155762
- Osa#:
VIPER012LS - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
143916
- Osa#:
VIPER011XS - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFFLINE CONV PWM 10SSOP - Varastossa:
167004


