LC-R127R2P1
Panasonic
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta LC-R127R2P1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta LC-R127R2P1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | LC-R127R2P1 |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Kuvaus | BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 420 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $12.145 | $10.794 | $9.445 | $8.635 | $8.096 | |
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | LC-R127R2P1 |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Kuvaus | BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| Määrä saatavilla | 4150 pcs |
| Tietolomake | LC-R127R2P |
| Tuotekuva | LC-R127R2P1.jpg |
| Kategoria | Akutuotteet |
| Paino | 2500g |
| Jännite - Rated | 12V |
| päättyminen Style | Spade, .250" (6.3mm) |
| Standard Charge Time | - |
| Standard Charge Nykyinen | - |
| Koko / Dimension | 6.00" L x 2.58" W x 3.76" H (152.5mm x 65.5mm x 95.5mm) |
| Toimitustiedot | - |
| Sarja | LC |
| Muut nimet | LC-R127R2CH1 LCR127R2P1 P218 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Not applicable / Not applicable |
| purkautumismäärä | 20Hr |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 7.2Ah |
| kapasiteetti | 7.2Ah |
| akku kemia | Lead Acid (VRLA) |
| Battery Cell Size | - |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Panasonic-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4150-kappaletta Panasonic LC-R127R2P1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
LC-RD1217P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 17AH - Varastossa:
1521
- Osa#:
LC-R067R2P1 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH - Varastossa:
7043
- Osa#:
LC-R122R2P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH - Varastossa:
4585
- Osa#:
LC-R127R2P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH - Varastossa:
3750
- Osa#:
LC-R064R5P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH - Varastossa:
10358
- Osa#:
LC-RA1215P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 15AH - Varastossa:
1661
- Osa#:
LC-X1228AP - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 28AH - Varastossa:
1184
- Osa#:
LC-X1220AP - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 20AH - Varastossa:
1297
- Osa#:
LC-R067R2P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH - Varastossa:
6054
- Osa#:
LC-RA1215P1 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 15AH - Varastossa:
1967
- Osa#:
LC-RA1212P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 12AH - Varastossa:
2740
- Osa#:
LC-RA1212P1 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 12AH - Varastossa:
2738
- Osa#:
LC-R063R4P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH - Varastossa:
6328
- Osa#:
LC-R123R4P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH - Varastossa:
3931
- Osa#:
LC-R121R3P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH - Varastossa:
5460
