LC-R063R4P
Panasonic
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta LC-R063R4P luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta LC-R063R4P luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | LC-R063R4P |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Kuvaus | BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $9.849 | $8.863 | $5.909 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | LC-R063R4P |
|---|---|
| Valmistaja | Panasonic |
| Kuvaus | BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| Määrä saatavilla | 6328 pcs |
| Tietolomake | LC-R063R4P |
| Tuotekuva | LC-R063R4P.jpg |
| Kategoria | Akutuotteet |
| Paino | 635g |
| Jännite - Rated | 6V |
| päättyminen Style | Spade, .187" (4.7mm) |
| Standard Charge Time | - |
| Standard Charge Nykyinen | - |
| Koko / Dimension | 5.33" L x 1.38" W x 2.40" H (135.5mm x 35.0mm x 61.0mm) |
| Toimitustiedot | - |
| Sarja | LC |
| Muut nimet | LC-R063R4PU LCR063R4P LCR6V3.4P LCR6V3P P166 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Not applicable / Not applicable |
| purkautumismäärä | 20Hr |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 6V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 3.4Ah |
| kapasiteetti | 3.4Ah |
| akku kemia | Lead Acid (VRLA) |
| Battery Cell Size | - |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Panasonic-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 6328-kappaletta Panasonic LC-R063R4P: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
LC-R-2-N4 - valmistajat:
Curtis Industries - Kuvaus:
CONTROL LIQ LEVEL 240VAC CHASSIS - Varastossa:
5383
- Osa#:
LC-R-3-C - valmistajat:
Curtis Industries - Kuvaus:
CONTROL LIQUID LEV 24VAC CHASSIS - Varastossa:
5800
- Osa#:
LC-R-3 - valmistajat:
Curtis Industries - Kuvaus:
CONTROL LIQUID LEV 24VAC CHASSIS - Varastossa:
5551
- Osa#:
LC-R127R2P1 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH - Varastossa:
4150
- Osa#:
LC-R061R3P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH - Varastossa:
12643
- Osa#:
LC-R122R2P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH - Varastossa:
4585
- Osa#:
LC-R-3-N3 - valmistajat:
Curtis Industries - Kuvaus:
CONTROL LIQUID LEV 24VAC CHASSIS - Varastossa:
5099
- Osa#:
LC-R123R4P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH - Varastossa:
3931
- Osa#:
LC-R127R2P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH - Varastossa:
3750
- Osa#:
LC-R064R5P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH - Varastossa:
10358
- Osa#:
LC-R0612P1 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 6V 12AH - Varastossa:
4732
- Osa#:
LC-R-3-N4 - valmistajat:
Curtis Industries - Kuvaus:
CONTROL LIQUID LEV 24VAC CHASSIS - Varastossa:
5459
- Osa#:
LC-R-3-C-N3 - valmistajat:
Curtis Industries - Kuvaus:
CONTROL LIQUID LEV 24VAC CHASSIS - Varastossa:
5117
- Osa#:
LC-R067R2P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH - Varastossa:
6054
- Osa#:
LC-R-3-C-N4 - valmistajat:
Curtis Industries - Kuvaus:
CONTROL LIQUID LEV 24VAC CHASSIS - Varastossa:
5061
- Osa#:
LC-R067R2P1 - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH - Varastossa:
7043
- Osa#:
LC-R121R3P - valmistajat:
Panasonic - Kuvaus:
BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH - Varastossa:
5460
