MAX9388EUP+
Maxim Integrated
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX9388EUP+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX9388EUP+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX9388EUP+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC MULTIPLEXER 5:1 TSSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $3.572 | $3.394 | $2.798 | |||
| 50 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $2.658 | $2.575 | $2.321 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX9388EUP+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC MULTIPLEXER 5:1 TSSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 13273 pcs |
| Tietolomake | Part Numbering SystemMAX9386-88 |
| Tuotekuva | MAX9388EUP+.jpg |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Voltage Supply Source | Dual Supply |
| Jännite - Supply | ±2.375 V ~ 5.5 V |
| Tyyppi | Multiplexer |
| Toimittaja Device Package | 20-TSSOP |
| Sarja | - |
| Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| itsenäinen Circuits | 1 |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Multiplexer 1 x 4:1 20-TSSOP |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - |
| Piiri | 1 x 4:1 |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Maxim Integrated-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 13273-kappaletta Maxim Integrated MAX9388EUP+: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
MAX9377EUA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8UMAX - Varastossa:
13044
- Osa#:
MAX9393ETJ+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CROSSPOINT SWITCH DUAL 32TQFN - Varastossa:
13393
- Osa#:
MAX9381ESA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8SOIC - Varastossa:
16198
- Osa#:
MAX9390EHJ+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CROSSPOINT SWITCH DUAL 32TQFP - Varastossa:
11591
- Osa#:
MAX9392EHJ+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CROSSPOINT SWITCH DUAL 32TQFP - Varastossa:
12326
- Osa#:
MAX9381EUA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8UMAX - Varastossa:
15028
- Osa#:
MAX9389EHJ+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC MULTIPLEXER 8:1 TQFP - Varastossa:
9303
- Osa#:
MAX9376EUB+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 10UMAX - Varastossa:
13864
- Osa#:
MAX9387EUG+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC MULTIPLEXER 5:1 TSSOP - Varastossa:
14719
- Osa#:
MAX9389EHJ+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC MULTIPLEXER 8:1 TQFP - Varastossa:
9426
- Osa#:
MAX9392EHJ+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CROSSPOINT SWITCH DUAL 32TQFP - Varastossa:
11943
- Osa#:
MAX9390EVKIT+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
KIT EVAL FOR MAX9390 - Varastossa:
4823
- Osa#:
MAX9386EUP+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC MULTIPLEXER 5:1 TSSOP - Varastossa:
14802
- Osa#:
MAX9376EUB+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 10UMAX - Varastossa:
12318
- Osa#:
MAX9390EHJ+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CROSSPOINT SWITCH DUAL 32TQFP - Varastossa:
13586
- Osa#:
MAX9381ESA+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8SOIC - Varastossa:
20874
- Osa#:
MAX9392EVKIT+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
KIT EVAL FOR MAX9392 - Varastossa:
5679
- Osa#:
MAX9378EUA+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8UMAX - Varastossa:
14167
- Osa#:
MAX9378EUA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8UMAX - Varastossa:
11454
- Osa#:
MAX9393EHJ+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CROSSPOINT SWITCH DUAL 32TQFP - Varastossa:
11312
