MAX9381ESA+
Maxim Integrated
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX9381ESA+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX9381ESA+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX9381ESA+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8SOIC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.841 | $2.699 | $2.225 | |||
| 50 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $2.113 | $2.046 | $1.847 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX9381ESA+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8SOIC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 16198 pcs |
| Tietolomake | MAX9381Part Numbering System |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply | -2.25 V ~ -5.5 V |
| Tyyppi | D-Type |
| Trigger Type | Negative Edge |
| Sarja | - |
| Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi | Differential |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Elements | 1 |
| Bittien lukumäärä Element | 1 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max Lisäystapa Delay @ V, Max CL | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| toiminto | Standard |
| Nykyinen - Output Korkea, Matala | - |
| Kellotaajuus | 3GHz |
| Perusosan osanumero | MAX9381 |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Maxim Integrated-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 16198-kappaletta Maxim Integrated MAX9381ESA+: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
MAX9372EUA+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8UMAX - Varastossa:
15619
- Osa#:
MAX9378EUA+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8UMAX - Varastossa:
14167
- Osa#:
MAX9388EUP+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC MULTIPLEXER 5:1 TSSOP - Varastossa:
13273
- Osa#:
MAX9374AEKA+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIR SOT23-8 - Varastossa:
15891
- Osa#:
MAX9381EUA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8UMAX - Varastossa:
15028
- Osa#:
MAX9372EUA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8UMAX - Varastossa:
16750
- Osa#:
MAX9390EHJ+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CROSSPOINT SWITCH DUAL 32TQFP - Varastossa:
13586
- Osa#:
MAX9387EUG+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC MULTIPLEXER 5:1 TSSOP - Varastossa:
14719
- Osa#:
MAX9375EUA+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8UMAX - Varastossa:
12576
- Osa#:
MAX9375EUA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8UMAX - Varastossa:
11096
- Osa#:
MAX9376EUB+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 10UMAX - Varastossa:
12318
- Osa#:
MAX9381ESA+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 8SOIC - Varastossa:
20874
- Osa#:
MAX9390EVKIT+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
KIT EVAL FOR MAX9390 - Varastossa:
4823
- Osa#:
MAX9389EHJ+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC MULTIPLEXER 8:1 TQFP - Varastossa:
9303
- Osa#:
MAX9378EUA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8UMAX - Varastossa:
11454
- Osa#:
MAX9386EUP+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC MULTIPLEXER 5:1 TSSOP - Varastossa:
14802
- Osa#:
MAX9377EUA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 8UMAX - Varastossa:
13044
- Osa#:
MAX9376EUB+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRNSLTR UNIDIRECTIONAL 10UMAX - Varastossa:
13864
- Osa#:
MAX9390EHJ+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CROSSPOINT SWITCH DUAL 32TQFP - Varastossa:
11591
- Osa#:
MAX9389EHJ+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC MULTIPLEXER 8:1 TQFP - Varastossa:
9426

