N520-07M
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N520-07M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N520-07M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N520-07M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | FIBER PATCH CABLE LC/LC 23FT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $8.743 | $7.893 | $7.563 | $7.09 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $6.854 | $6.476 | $6.287 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N520-07M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | FIBER PATCH CABLE LC/LC 23FT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5704 pcs |
| Tietolomake | N520-07M Datasheet |
| Tuotekuva | N520-07M.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Muut nimet | N520-07M-ND TL1534 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 23.0' (7.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.20dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 23.0' (7.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.03" (0.9mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5704-kappaletta Tripp Lite N520-07M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0RMVAR-W1042-S - valmistajat:
Schurter - Kuvaus:
SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V - Varastossa:
4308
