VN116013TR
STMicroelectronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta VN116013TR luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta VN116013TR luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | VN116013TR |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC OFF-LINE CONVERTER 60V DPAK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.278 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | VN116013TR |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC OFF-LINE CONVERTER 60V DPAK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 82097 pcs |
| Tietolomake | Smart Power Solutions for Car Body Appl |
| Tuotekuva | VN116013TR.jpg |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 9 V ~ 16 V |
| Jännite - Breakdown | - |
| topologia | - |
| Toimittaja Device Package | DPAK |
| Sarja | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Output Isolation | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisäinen kytkin (s) | - |
| Taajuus - Switching | - |
| Vianmääritys | - |
| Käyttömäärä | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Converter Offline DPAK |
| Ohjaustoiminnot | - |
| Perusosan osanumero | VN1160 |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin STMicroelectronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 82097-kappaletta STMicroelectronics VN116013TR: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com

