VIPER38LDTR
STMicroelectronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta VIPER38LDTR luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta VIPER38LDTR luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | VIPER38LDTR |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC AC-DC CONVERTER FIXED 16SOIC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.184 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | VIPER38LDTR |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC AC-DC CONVERTER FIXED 16SOIC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 129267 pcs |
| Tietolomake | VIPER38 |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 8.5 V ~ 23.5 V |
| Jännite - käynnisty | 14V |
| Jännite - Breakdown | 800V |
| topologia | Flyback |
| Sarja | VIPer™ plus |
| Virta (wattia) | 20W |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Output Isolation | Isolated |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisäinen kytkin (s) | Yes |
| Taajuus - Switching | 60kHz |
| Vianmääritys | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Käyttömäärä | 80% |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Converter Offline Flyback Topology 60kHz |
| Ohjaustoiminnot | - |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin STMicroelectronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 129267-kappaletta STMicroelectronics VIPER38LDTR: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
VIPER38HD - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC AC-DC CONVERTER FIXED 16SOIC - Varastossa:
111076
- Osa#:
VIPER50ASPTR-E - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10 - Varastossa:
5302
- Osa#:
VIPER38LD - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC AC-DC CONVERTER FIXED 16SOIC - Varastossa:
116361
- Osa#:
VIPER37HD - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC AC-DC CONVERTER FIXED 16SOIC - Varastossa:
118699
- Osa#:
VIPER50ASP-E - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10 - Varastossa:
4984
- Osa#:
VIPER50A-22-E - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 - Varastossa:
25100
- Osa#:
VIPER37HDTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC AC-DC CONVERTER FIXED 16SOIC - Varastossa:
129600
- Osa#:
VIPER50-22-E - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 - Varastossa:
39688
- Osa#:
VIPER38HDTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC AC-DC CONVERTER FIXED 16SOIC - Varastossa:
118198
- Osa#:
VIPER50-E - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 - Varastossa:
45968
- Osa#:
VIPER50ASP - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10 - Varastossa:
50918
- Osa#:
VIPER37LE - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFF-LINE CONVERTER 10SDIP - Varastossa:
113586
- Osa#:
VIPER37LDTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC AC-DC CONVERTER FIXED 16SOIC - Varastossa:
106987
- Osa#:
VIPER38LE - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFF-LINE SWITCH PWM 10SDIP - Varastossa:
98863
- Osa#:
VIPER50A(022Y) - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 - Varastossa:
51648
- Osa#:
VIPER37LD - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC AC-DC CONVERTER FIXED 16SOIC - Varastossa:
102726
- Osa#:
VIPER37HE - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFF-LINE CONVERTER 10SDIP - Varastossa:
80025
- Osa#:
VIPER50A - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 - Varastossa:
47454
- Osa#:
VIPER38HE - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC OFF-LINE SWITCH PWM 10SDIP - Varastossa:
111937
- Osa#:
VIPER50A-E - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT PWM SMPS CM PENTAWATT5 - Varastossa:
27953

