L6591
STMicroelectronics
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta L6591 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta L6591 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | L6591 |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC CTRLR PWM PROG CM HV 16SOIC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.092 | $0.98 | $0.803 | $0.684 | $0.577 | |
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | L6591 |
|---|---|
| Valmistaja | STMicroelectronics |
| Kuvaus | IC CTRLR PWM PROG CM HV 16SOIC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 67600 pcs |
| Tietolomake | L6591 |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | 8.7 V ~ 22 V |
| Jännite - käynnisty | 14V |
| Jännite - Breakdown | - |
| topologia | Half-Bridge |
| Toimittaja Device Package | 16-SO |
| Sarja | - |
| Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Isolation | Isolated |
| Muut nimet | 497-8286 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Sisäinen kytkin (s) | No |
| Taajuus - Switching | Up to 500kHz |
| Vianmääritys | Current Limiting, Over Load |
| Käyttömäärä | 50% |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Converter Offline Half-Bridge Topology Up to 500kHz 16-SO |
| Ohjaustoiminnot | Frequency Control, Soft Start |
| Perusosan osanumero | L6591 |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin STMicroelectronics-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 67600-kappaletta STMicroelectronics L6591: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
L6599AFD - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
ULTRA-EXTREME TEMPERATURE RANGE - Varastossa:
40737
- Osa#:
L6585DTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC COMBO PFC/BALLAST CTRL 20SOIC - Varastossa:
44512
- Osa#:
L6590ED - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT OVP OCP 8MINIDIP - Varastossa:
44553
- Osa#:
L6598 - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC CTRLR UVLO HV 16DIP - Varastossa:
76085
- Osa#:
L6590D013TR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT OVP OCP 16SOIC - Varastossa:
43170
- Osa#:
L6590AN - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT OVP OCP 8DIP - Varastossa:
53991
- Osa#:
L6599AFDTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC RESONANT CONVERTER 16SOIC - Varastossa:
90892
- Osa#:
L6598D013TR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC CTRLR UVLO HV 16SOIC - Varastossa:
98749
- Osa#:
L6599ADTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC RESONANT CONVRTR CTRLR 16SOIC - Varastossa:
65299
- Osa#:
L6590N - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT OVP OCP 8DIP - Varastossa:
51375
- Osa#:
L6590ED013TR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT OVP OCP 8MINIDIP - Varastossa:
35112
- Osa#:
L6591TR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC CTRLR PWM PROG CM HV 16SOIC - Varastossa:
56746
- Osa#:
L6585D - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC CTRLR PFC/BALLAST SOIC-20 - Varastossa:
64296
- Osa#:
L6590D - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC SWIT OVP OCP 16SOIC - Varastossa:
41349
- Osa#:
L6598BDTR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC RESONANT CTLR 16SOIC - Varastossa:
79837
- Osa#:
L6585DE - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC CTRL PFC/BALLAST COMBO 20-SOI - Varastossa:
5932
- Osa#:
L6585DETR - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC PFC/BALLAST CONTROL 20-SOIC - Varastossa:
71139
- Osa#:
L6599AD - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC RESONANT CONVRTR CTRLR 16SOIC - Varastossa:
67153
- Osa#:
L6598D - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC CTRLR UVLO HV 16SOIC - Varastossa:
73549
- Osa#:
L6599AN - valmistajat:
STMicroelectronics - Kuvaus:
IC RESONANT CONVERTR CTRLR 16DIP - Varastossa:
4397

