TOP250Y
Power Integrations
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta TOP250Y luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta TOP250Y luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | TOP250Y |
|---|---|
| Valmistaja | Power Integrations |
| Kuvaus | IC OFFLINE SWIT UVLO HV TO220 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | TOP250Y |
|---|---|
| Valmistaja | Power Integrations |
| Kuvaus | IC OFFLINE SWIT UVLO HV TO220 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5860 pcs |
| Tietolomake | TOP242-250 |
| Tuotekuva | TOP250Y.jpg |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | - |
| Jännite - Breakdown | 700V |
| topologia | Flyback |
| Toimittaja Device Package | TO-220-7C |
| Sarja | TOPSwitch®-GX |
| Virta (wattia) | 290W |
| Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | TO-220-7 (Formed Leads), 6 Leads |
| Output Isolation | Isolated |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Sisäinen kytkin (s) | Yes |
| Taajuus - Switching | 66kHz ~ 132kHz |
| Vianmääritys | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Käyttömäärä | 66.8% |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Converter Offline Flyback Topology 66kHz ~ 132kHz TO-220-7C |
| Ohjaustoiminnot | Frequency Control |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Power Integrations-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5860-kappaletta Power Integrations TOP250Y: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
TOP252EG - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 7ESIP - Varastossa:
87233
- Osa#:
TOP252PG - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 8DIP - Varastossa:
58232
- Osa#:
TOP252EN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 7CESIP - Varastossa:
80854
- Osa#:
TOP249FN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT UVLO HV TO262 - Varastossa:
21007
- Osa#:
TOP249R-TL - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT UVLO HV D2PAK - Varastossa:
5478
- Osa#:
TOP249Y - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT UVLO HV TO220 - Varastossa:
4488
- Osa#:
TOP253EG - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 7CESIP - Varastossa:
77393
- Osa#:
TOP249YN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT UVLO HV TO220 - Varastossa:
41456
- Osa#:
TOP252GN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 8SMD - Varastossa:
56569
- Osa#:
TOP252MG - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 10SDIP - Varastossa:
60382
- Osa#:
TOP252PN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 8DIP - Varastossa:
84840
- Osa#:
TOP250F - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT UVLO HV TO262 - Varastossa:
4846
- Osa#:
TOP248YN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT UVLO HV TO220 - Varastossa:
35221
- Osa#:
TOP249F - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT UVLO HV TO262 - Varastossa:
5993
- Osa#:
TOP252GN-TL - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 8SMD - Varastossa:
84952
- Osa#:
TOP250FN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT UVLO HV TO262 - Varastossa:
20747
- Osa#:
TOP248Y - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT UVLO HV TO220 - Varastossa:
5341
- Osa#:
TOP250YN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT UVLO HV TO220 - Varastossa:
31199
- Osa#:
TOP252MN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PROG OVP 10CSDIP - Varastossa:
67146
- Osa#:
TOP250R-TL - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT UVLO HV D2PAK - Varastossa:
19808
