TOP243R-TL
Power Integrations
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta TOP243R-TL luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta TOP243R-TL luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | TOP243R-TL |
|---|---|
| Valmistaja | Power Integrations |
| Kuvaus | IC OFFLINE SWIT UVLO HV D2PAK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 750 pcs | 1500 pcs | 2250 pcs | 5250 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.659 | $0.615 | $0.585 | $0.563 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | TOP243R-TL |
|---|---|
| Valmistaja | Power Integrations |
| Kuvaus | IC OFFLINE SWIT UVLO HV D2PAK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 69576 pcs |
| Tietolomake | TOP242-250 |
| Tuotekuva | TOP243R-TL.jpg |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | - |
| Jännite - Breakdown | 700V |
| topologia | Flyback |
| Toimittaja Device Package | TO-263-7C |
| Sarja | TOPSwitch®-GX |
| Virta (wattia) | 45W |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab), TO-263CB |
| Output Isolation | Isolated |
| Muut nimet | 596-1804-2 TOP243R-TL-ND |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Sisäinen kytkin (s) | Yes |
| Taajuus - Switching | 66kHz ~ 132kHz |
| Vianmääritys | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Käyttömäärä | 66.5% |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Converter Offline Flyback Topology 66kHz ~ 132kHz TO-263-7C |
| Ohjaustoiminnot | Frequency Control |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Power Integrations-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 69576-kappaletta Power Integrations TOP243R-TL: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
7-21002-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SCREW,CAP,SOCKET,BUTTON HEAD - Varastossa:
136909
