TOP210G-TL
Power Integrations
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta TOP210G-TL luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta TOP210G-TL luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | TOP210G-TL |
|---|---|
| Valmistaja | Power Integrations |
| Kuvaus | IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | TOP210G-TL |
|---|---|
| Valmistaja | Power Integrations |
| Kuvaus | IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5484 pcs |
| Tietolomake | TOP209, 210 |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | - |
| Jännite - Breakdown | 700V |
| topologia | Flyback |
| Toimittaja Device Package | 8-SMD |
| Sarja | TOPSwitch® |
| Virta (wattia) | 5W |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 8-SMD, Gull Wing |
| Output Isolation | Non-Isolated |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 4 (72 Hours) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Sisäinen kytkin (s) | Yes |
| Taajuus - Switching | 100kHz |
| Vianmääritys | Current Limiting, Over Temperature |
| Käyttömäärä | 67% |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Converter Offline Flyback Topology 100kHz 8-SMD |
| Ohjaustoiminnot | - |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Power Integrations-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5484-kappaletta Power Integrations TOP210G-TL: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
TOP221GN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD - Varastossa:
87156
- Osa#:
TOP209GN-TL - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD - Varastossa:
4595
- Osa#:
TOP210G - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD - Varastossa:
5796
- Osa#:
TOP209PN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8DIP - Varastossa:
5271
- Osa#:
TOP209P - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8DIP - Varastossa:
5294
- Osa#:
TOP221G-TL - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD - Varastossa:
4392
- Osa#:
TOP209G - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD - Varastossa:
4686
- Osa#:
TOP210GN-TL - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD - Varastossa:
4225
- Osa#:
TOP210PFI - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8DIP - Varastossa:
4369
- Osa#:
TOP209G-TL - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD - Varastossa:
5741
- Osa#:
TOP210GN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD - Varastossa:
4279
- Osa#:
TOP204YN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV TO220 - Varastossa:
5485
- Osa#:
TOP209GN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD - Varastossa:
5539
- Osa#:
TOP214YAI - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV TO220 - Varastossa:
5213
- Osa#:
TOP210PN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8DIP - Varastossa:
4808
- Osa#:
TOP214YN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV TO220 - Varastossa:
5946
- Osa#:
TOP204YAI - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV TO220 - Varastossa:
4216
- Osa#:
TOP203YN - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV TO220 - Varastossa:
4089
- Osa#:
TOP221G - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD - Varastossa:
6029
- Osa#:
TOP221GN-TL - valmistajat:
Power Integrations - Kuvaus:
IC OFFLINE SWIT PWM OCP HV 8SMD - Varastossa:
70491

