F912D5-5F35Y
Panduit
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta F912D5-5F35Y luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta F912D5-5F35Y luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | F912D5-5F35Y |
|---|---|
| Valmistaja | Panduit |
| Kuvaus | 35 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | RoHS-vaatimusten mukainen poikkeus |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $139.464 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | F912D5-5F35Y |
|---|---|
| Valmistaja | Panduit |
| Kuvaus | 35 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | RoHS-vaatimusten mukainen poikkeus |
| Määrä saatavilla | 242 pcs |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode |
| Sarja | - |
| RoHS-tila | RoHS compliant by exemption |
| Return Loss | 55dB |
| Arvioinnit | OFNP |
| Muut nimet | 7498315839 |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 60°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 35.0' (10.7m) |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | 9/125 |
| ominaisuudet | Plenum Rated |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MTP To MTP 9/125 35.0' (10.7m) |
| Color - Liittimet | Green |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Ribbon Fiber |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MTP |
| 1. Liitin | MTP |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Panduit-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 242-kappaletta Panduit F912D5-5F35Y: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
F912D5-5F168Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
168 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - Varastossa:
197
- Osa#:
F912D5-5F20Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
20 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Varastossa:
249
- Osa#:
F912D5-5F190Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
190 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - Varastossa:
166
- Osa#:
F91BN1NNNSNM002 - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
OS2 1 FIBER, 900M BUFFERED, PATC - Varastossa:
8494
- Osa#:
F912D5-5F36Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
36 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Varastossa:
251
- Osa#:
F912D5-5F180Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
180 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - Varastossa:
187
- Osa#:
F912D5-5F50Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
50 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Varastossa:
246
- Osa#:
F912D5-5F34Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
34 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Varastossa:
279
- Osa#:
F912D5-5F70Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
70 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Varastossa:
212
- Osa#:
F912D5-5F174Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
174 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - Varastossa:
206
- Osa#:
F915-1/J - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
WASHER HD SCREW 8-32 SEMS - Varastossa:
59112
- Osa#:
F912D5-5F60Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
60 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Varastossa:
248
- Osa#:
F912D5-5F28Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
28 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Varastossa:
228
- Osa#:
F91BN3NNNSNM001 - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
OS2 1 FIBER, 900M BUFFERED, PATC - Varastossa:
11755
- Osa#:
F912D5-5F30Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
30 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Varastossa:
220
- Osa#:
F912D5-5F38Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
38 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Varastossa:
240
- Osa#:
F912D5-5F32Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
32 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - Varastossa:
252
- Osa#:
F91762-000 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CMD-0-9 - Varastossa:
5687
- Osa#:
F91BN1NNNSNM001 - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
OS2 1 FIBER, 900M BUFFERED, PATC - Varastossa:
11790
- Osa#:
F912D5-5F200Y - valmistajat:
Panduit - Kuvaus:
200 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - Varastossa:
156

