OD4010-12HB01A
Orion Fans
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta OD4010-12HB01A luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta OD4010-12HB01A luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | OD4010-12HB01A |
|---|---|
| Valmistaja | Orion Fans |
| Kuvaus | FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.461 | $4.248 | $3.982 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $3.531 | $3.318 | $3.252 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | OD4010-12HB01A |
|---|---|
| Valmistaja | Orion Fans |
| Kuvaus | FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 9388 pcs |
| Tietolomake | AC,DC Part Number GuideOrion Fan CatalogOD4010 Series DatasheetCircuit Diagrams |
| Tuotekuva | OD4010-12HB01A.jpg |
| Kategoria | Tuulettimet, lämpöhuolto |
| Leveys | 10.50mm |
| Paino | - |
| Voltage Range | 7 ~ 14VDC |
| Jännite - Rated | 12VDC |
| päättyminen | 3 Wire Leads |
| staattinen paine | 0.100 in H2O (24.9 Pa) |
| Koko / Dimension | Square - 40mm L x 40mm H |
| Sarja | OD4010 |
| RPM | 6000 RPM |
| Muut nimet | 1053-1204 OD4010-12HB01AX OD401012HB01A |
| Käyttölämpötila | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| melu | 25.0 dB |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Materiaali - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Lifetime @ Temp. | 60000 Hrs @ 45°C |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | Speed Sensor (Tach) |
| Fan Tyyppi | Tubeaxial |
| Nykyinen arvostelu | 0.090A |
| laakeri tyyppi | Ball |
| Hyväksynnät | cURus, TUV |
| Ilmavirta | 7.0 CFM (0.196m³/min) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Orion Fans-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 9388-kappaletta Orion Fans OD4010-12HB01A: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
OD4010-05MS02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
9850
- Osa#:
OD4010-05MB - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
13198
- Osa#:
OD4010-05MS - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
16571
- Osa#:
OD4010-12HHS02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Varastossa:
11108
- Osa#:
OD4010-12HB02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Varastossa:
10320
- Osa#:
OD4010-12HHSS01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Varastossa:
13996
- Osa#:
OD4010-05MSS - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
25545
- Osa#:
OD4010-12HHB - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Varastossa:
14482
- Osa#:
OD4010-12HHS - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Varastossa:
13655
- Osa#:
OD4010-12HB - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Varastossa:
12975
- Osa#:
OD4010-12HHB01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Varastossa:
8829
- Osa#:
OD4010-05MB01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
8919
- Osa#:
OD4010-12HHSS02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Varastossa:
15467
- Osa#:
OD4010-05MB02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
10987
- Osa#:
OD4010-12HHS01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Varastossa:
11315
- Osa#:
OD4010-12HHB02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Varastossa:
10819
- Osa#:
OD4010-05LSS02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
14462
- Osa#:
OD4010-12HHSS - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Varastossa:
21657
- Osa#:
OD4010-05MSS02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
15225
- Osa#:
OD4010-05MS01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
10507
