OD4010-05LS
Orion Fans
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta OD4010-05LS luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta OD4010-05LS luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | OD4010-05LS |
|---|---|
| Valmistaja | Orion Fans |
| Kuvaus | FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 520 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.313 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | OD4010-05LS |
|---|---|
| Valmistaja | Orion Fans |
| Kuvaus | FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 13742 pcs |
| Tietolomake | AC,DC Part Number GuideOD4010 Series DatasheetOrion Fan Catalog |
| Tuotekuva | OD4010-05LS.jpg |
| Kategoria | Tuulettimet, lämpöhuolto |
| Leveys | 10.50mm |
| Paino | - |
| Voltage Range | 4 ~ 7VDC |
| Jännite - Rated | 5VDC |
| päättyminen | 2 Wire Leads |
| staattinen paine | 0.060 in H2O (14.9 Pa) |
| Koko / Dimension | Square - 40mm L x 40mm H |
| Sarja | OD4010 |
| RPM | 4200 RPM |
| Muut nimet | OD4010-05LSX OD401005LS |
| Käyttölämpötila | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| melu | 14.0 dB |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Materiaali - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Lifetime @ Temp. | 30000 Hrs @ 45°C |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | - |
| Fan Tyyppi | Tubeaxial |
| Nykyinen arvostelu | 0.070A |
| laakeri tyyppi | Sleeve |
| Hyväksynnät | cURus, TUV |
| Ilmavirta | 5.0 CFM (0.140m³/min) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Orion Fans-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 13742-kappaletta Orion Fans OD4010-05LS: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
OD4010-05MB02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
10987
- Osa#:
OD4010-05MB - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
13198
- Osa#:
OD4010-05LS02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
9567
- Osa#:
OD4010-05HHSS01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
15122
- Osa#:
OD4010-05HSS - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
28731
- Osa#:
OD4010-05LSS - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
21919
- Osa#:
OD4010-05LSS02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
14462
- Osa#:
OD4010-05MS01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
10507
- Osa#:
OD4010-05LB02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
9456
- Osa#:
OD4010-05LB - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
11827
- Osa#:
OD4010-05LS01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
10853
- Osa#:
OD4010-05HS02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
10503
- Osa#:
OD4010-05HS01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
11428
- Osa#:
OD4010-05HSS01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
13840
- Osa#:
OD4010-05HHB01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
10137
- Osa#:
OD4010-05HSS02A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
15680
- Osa#:
OD4010-05LSS01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
15024
- Osa#:
OD4010-05MS - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
16571
- Osa#:
OD4010-05LB01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
8628
- Osa#:
OD4010-05MB01A - valmistajat:
Orion Fans - Kuvaus:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Varastossa:
8919
