MAX869LEEE+
Maxim Integrated
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX869LEEE+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX869LEEE+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX869LEEE+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC SW P-CH HIGH SIDE 16-QSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $2.226 | $2.115 | $1.484 | $1.41 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $1.074 | $1.021 | $0.961 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX869LEEE+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC SW P-CH HIGH SIDE 16-QSOP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 34411 pcs |
| Tietolomake | Part Numbering SystemMAX869L |
| Tuotekuva | MAX869LEEE+.jpg |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Supply (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Jännite - Load | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Switch Type | General Purpose |
| Toimittaja Device Package | 16-QSOP |
| Sarja | - |
| Rds On (Typ) | 38 mOhm |
| Ratio - Input: Tuotos | 1:1 |
| Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi | P-Channel |
| Output Configuration | High Side |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| liitäntä | On/Off |
| Syötetyyppi | Non-Inverting |
| ominaisuudet | Status Flag |
| Vianmääritys | Current Limiting (Adjustable), Over Temperature |
| Nykyinen - Output (Max) | 2A |
| Perusosan osanumero | MAX869 |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Maxim Integrated-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 34411-kappaletta Maxim Integrated MAX869LEEE+: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com

