MAX4700CPE
Maxim Integrated
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX4700CPE luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX4700CPE luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX4700CPE |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC SW DUAL 1.25 OHM SPST 16-DIP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX4700CPE |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC SW DUAL 1.25 OHM SPST 16-DIP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5837 pcs |
| Tietolomake | MAX4680/690/700Part Numbering System |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännitesyöttö, yksi (V +) | 4.5 V ~ 36 V |
| Jännitesyöttö, kaksois (V ±) | ±4.5 V ~ 20 V |
| Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) | 275ns, 175ns |
| Vaihtokytkentä | SPST - NO/NC |
| Toimittaja Device Package | 16-PDIP |
| Sarja | - |
| Pakkaus | Tube |
| Pakkaus / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi) | 1.25 Ohm |
| Lukumäärä Circuits | 2 |
| Multiplekseri / demultiplekseripiiri | 1:1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 2 Circuit IC Switch 1:1 1.25 Ohm 16-PDIP |
| Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) | 500pA |
| ylikuuluminen | -65dB @ 1MHz |
| Lataa injektio | 550pC |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 90 mOhm |
| Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) | 115pF, 115pF |
| Perusosan osanumero | MAX4700 |
| 3dB kaistanleveys | - |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Maxim Integrated-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5837-kappaletta Maxim Integrated MAX4700CPE: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
MAX4701EUE+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SWITCH DUAL DPDT 16TSSOP - Varastossa:
64671
- Osa#:
MAX4700CAE+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SWITCH DUAL SPST 16SSOP - Varastossa:
4476
- Osa#:
MAX4700EAE - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SW DUAL 1.25 OHM SPST 16-SSOP - Varastossa:
5948
- Osa#:
MAX4696EBT-T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC ANLG SWITCH SPST/SPDT UCSP - Varastossa:
4420
- Osa#:
MAX4695EUB+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SWITCH DUAL SPDT 10UMAX - Varastossa:
54599
- Osa#:
MAX4700CAE+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SWITCH DUAL SPST 16SSOP - Varastossa:
13093
- Osa#:
MAX4700EWE - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SW DUAL 1.25 OHM SPST 16-SOIC - Varastossa:
4642
- Osa#:
MAX4700CWE - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SW DUAL 1.25 OHM SPST 16-SOIC - Varastossa:
4764
- Osa#:
MAX4699ETE+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SWITCH DUAL DPDT 16TQFN - Varastossa:
5407
- Osa#:
MAX4700EAE+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SW DUAL 1.25 OHM SPST 16-SSOP - Varastossa:
4461
- Osa#:
MAX46K350B - valmistajat:
Vishay Precision Group - Kuvaus:
RES 46.35K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Varastossa:
7154
- Osa#:
MAX4701ETE+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SWITCH DUAL DPDT 16TQFN - Varastossa:
60236
- Osa#:
MAX4696EBT - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC ANLG SWITCH SPST/SPDT UCSP - Varastossa:
5218
- Osa#:
MAX4701EUE+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SWITCH DUAL DPDT 16TSSOP - Varastossa:
53817
- Osa#:
MAX4702ETE+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SWITCH QUAD SPDT 16TQFN - Varastossa:
61327
- Osa#:
MAX4699ETE+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SWITCH DUAL DPDT 16TQFN - Varastossa:
65034
- Osa#:
MAX4700EPE - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SW DUAL 1.25 OHM SPST 16-DIP - Varastossa:
4475
- Osa#:
MAX4700CAE - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SWITCH DUAL SPST 16SSOP - Varastossa:
5962
- Osa#:
MAX46K000B - valmistajat:
Vishay Precision Group - Kuvaus:
RES 46K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Varastossa:
6251
- Osa#:
MAX4701ETE+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC SWITCH DUAL DPDT 16TQFN - Varastossa:
53563

