MAX2602EVKIT+
Maxim Integrated
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX2602EVKIT+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX2602EVKIT+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX2602EVKIT+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | EVAL KIT MAX2602 (3.6V, 1W RF PO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $142.678 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX2602EVKIT+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | EVAL KIT MAX2602 (3.6V, 1W RF PO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 273 pcs |
| Tietolomake | MAX2601/02MAX2602 Eval Kit |
| Kategoria | RF / IF ja RFID |
| Tyyppi | Power Amplifier |
| Toimitetaan sisältö | Board(s) |
| Sarja | * |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Taajuus | 900MHz |
| For Use With / Oheistuotteet | MAX2602 |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Maxim Integrated-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 273-kappaletta Maxim Integrated MAX2602EVKIT+: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
MAX2606EUT-T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Varastossa:
4824
- Osa#:
MAX2602ESA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Varastossa:
35639
- Osa#:
MAX2601ESA - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC TRANS 3.6V 1W RF PWR 8-SOIC - Varastossa:
3967
- Osa#:
MAX2605EUT-T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Varastossa:
4141
- Osa#:
MAX2601ESA+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Varastossa:
38307
- Osa#:
MAX2601ESA-T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Varastossa:
5818
- Osa#:
MAX2606EUT+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC IF VCO W/DIFF-OUT SOT23-6 - Varastossa:
93147
- Osa#:
MAX2602ESA+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Varastossa:
34491
- Osa#:
MAX2602ESA - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Varastossa:
5068
- Osa#:
MAX2602ESA-T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Varastossa:
5042
- Osa#:
MAX2602EVKIT - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
EVAL KIT MAX2601, MAX2602 - Varastossa:
5654
- Osa#:
MAX2601ESA+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Varastossa:
31274
- Osa#:
MAX25R000F - valmistajat:
Vishay Precision Group - Kuvaus:
RES 25 OHM 1% 0.3W RADIAL - Varastossa:
9122
- Osa#:
MAX2606EUT+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC IF VCO W/DIFF-OUT SOT23-6 - Varastossa:
5658
- Osa#:
MAX2607EUT-T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Varastossa:
5243
- Osa#:
MAX2607EUT+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Varastossa:
65992
- Osa#:
MAX2605EUT+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Varastossa:
82739

