MAX16984RAGI/VY+
Maxim Integrated
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX16984RAGI/VY+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta MAX16984RAGI/VY+ luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | MAX16984RAGI/VY+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC CONVERTER USB 28QFND |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 120 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.736 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | MAX16984RAGI/VY+ |
|---|---|
| Valmistaja | Maxim Integrated |
| Kuvaus | IC CONVERTER USB 28QFND |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 17821 pcs |
| Tietolomake | MAX16984 Series |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Voltage - lähtö | 5V |
| Jännite - Input | 4.5 V ~ 28 V |
| Sarja | Automotive, AEC-Q100 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Automotive, AEC-Q100 Converter, USB Voltage Regulator IC 1 Output |
| Sovellukset | Converter, USB |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Maxim Integrated-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 17821-kappaletta Maxim Integrated MAX16984RAGI/VY+: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
MAX16984SAGI/VY+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CONVERTER USB 28QFND - Varastossa:
22511
- Osa#:
MAX1697UEUT-T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG SWTCHD CAP INV 60MA SOT23 - Varastossa:
5497
- Osa#:
MAX16984SATI/V+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CONVERTER USB - Varastossa:
22985
- Osa#:
MAX1697SEUT#TG16 - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CHARGE PUMP SOT23 - Varastossa:
5991
- Osa#:
MAX1697TEUT+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG SWTCHD CAP INV 60MA SOT23 - Varastossa:
74915
- Osa#:
MAX16984EVKIT# - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
EVALUATION KIT FOR AUTOMOTIVE HI - Varastossa:
1801
- Osa#:
MAX16989ATJC/V+TW - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CONTROLLER STEP DOWN 12A TQFN - Varastossa:
5476
- Osa#:
MAX1697SEUT#G16 - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG CHARGE PUMP SOT23 - Varastossa:
5685
- Osa#:
MAX1697UEUT+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG SWTCHD CAP INV 60MA SOT23 - Varastossa:
77097
- Osa#:
MAX16989ATJC/V+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CONTROLLER STEP DOWN 12A TQFN - Varastossa:
5725
- Osa#:
MAX16989ATJC/V+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CONTROLLER STEP DOWN 12A TQFN - Varastossa:
4985
- Osa#:
MAX16989ATJC/V+W - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CONTROLLER STEP DOWN 12A TQFN - Varastossa:
5033
- Osa#:
MAX16984RATI/V+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CONVERTER USB - Varastossa:
26625
- Osa#:
MAX1697SEUT+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG SWTCHD CAP INV 60MA SOT23 - Varastossa:
83682
- Osa#:
MAX16984SATI/V+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CONVERTER USB - Varastossa:
5613
- Osa#:
MAX1697UEUT#TG16 - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG SWTCHD CAP INV 60MA SOT23 - Varastossa:
5642
- Osa#:
MAX16986RATI/V+ - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC USB PROTECTOR - Varastossa:
5912
- Osa#:
MAX16984RATI/V+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC CONVERTER USB - Varastossa:
4502
- Osa#:
MAX1697REUT+T - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG SWTCHD CAP INV 60MA SOT23 - Varastossa:
69759
- Osa#:
MAX1697TEUT#TG16 - valmistajat:
Maxim Integrated - Kuvaus:
IC REG SWTCHD CAP INV 60MA SOT23 - Varastossa:
5334

