15KPA85CA
Hamlin / Littelfuse
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 15KPA85CA luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 15KPA85CA luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 15KPA85CA |
|---|---|
| Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
| Kuvaus | TVS DIODE 85V 137.6V P600 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $3.964 | $3.566 | $3.249 | $2.932 | $2.694 | |
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 15KPA85CA |
|---|---|
| Valmistaja | Hamlin / Littelfuse |
| Kuvaus | TVS DIODE 85V 137.6V P600 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 12123 pcs |
| Tietolomake | 15KPA Series |
| Tuotekuva | 15KPA85CA.jpg |
| Kategoria | Piirin suojaus |
| Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) | 85V |
| Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp | 137.6V |
| Jännite - erittely (min) | 94.9V |
| Tyyppi | Zener |
| Toimittaja Device Package | P600 |
| Sarja | 15KPA |
| Power Line Protection | No |
| Teho - huippukulma | 15000W (15kW) |
| Pakkaus | Cut Tape (CT) |
| Pakkaus / Case | P600, Axial |
| Muut nimet | 15KPA85CACT |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 109.7A |
| Kapasitanssi @ Taajuus | - |
| Kaksisuuntaiset kanavat | 1 |
| Sovellukset | General Purpose |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Hamlin / Littelfuse-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 12123-kappaletta Hamlin / Littelfuse 15KPA85CA: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
15KPA90A - valmistajat:
Hamlin / Littelfuse - Kuvaus:
TVS DIODE 90V 145.6V P600 - Varastossa:
11414
- Osa#:
15KPA85CATR - valmistajat:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - Varastossa:
57874
- Osa#:
15KPA85CE3/TR13 - valmistajat:
Microsemi - Kuvaus:
TVS DIODE 85V P600 - Varastossa:
10118
- Osa#:
15KPA85A-HRA - valmistajat:
Hamlin / Littelfuse - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - Varastossa:
6100
- Osa#:
15KPA85C-B - valmistajat:
Hamlin / Littelfuse - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 144.48V P600 - Varastossa:
12120
- Osa#:
15KPA85C - valmistajat:
Hamlin / Littelfuse - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 144.48V P600 - Varastossa:
16060
- Osa#:
15KPA85CAE3/TR13 - valmistajat:
Microsemi - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - Varastossa:
9942
- Osa#:
15KPA85 - valmistajat:
Hamlin / Littelfuse - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 144.48V P600 - Varastossa:
14096
- Osa#:
15KPA85AE3/TR13 - valmistajat:
Microsemi - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - Varastossa:
8357
- Osa#:
15KPA85E3/TR13 - valmistajat:
Microsemi - Kuvaus:
TVS DIODE 85V P600 - Varastossa:
9119
- Osa#:
15KPA85A-HR - valmistajat:
Littelfuse Inc. - Kuvaus:
TVS DIODE 85VWM 137.6VC AXIAL - Varastossa:
5675
- Osa#:
15KPA90-B - valmistajat:
Hamlin / Littelfuse - Kuvaus:
TVS DIODE 90V 152.88V P600 - Varastossa:
10847
- Osa#:
15KPA85A - valmistajat:
Hamlin / Littelfuse - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - Varastossa:
16721
- Osa#:
15KPA85CA-HR - valmistajat:
Littelfuse Inc. - Kuvaus:
TVS DIODE 85VWM 137.6VC AXIAL - Varastossa:
5633
- Osa#:
15KPA85-B - valmistajat:
Hamlin / Littelfuse - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 144.48V P600 - Varastossa:
11763
- Osa#:
15KPA85ATR - valmistajat:
Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - Varastossa:
67603
- Osa#:
15KPA90 - valmistajat:
Hamlin / Littelfuse - Kuvaus:
TVS DIODE 90V 152.88V P600 - Varastossa:
16454
- Osa#:
15KPA85A-B - valmistajat:
Hamlin / Littelfuse - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - Varastossa:
11680
- Osa#:
15KPA85CA-HRA - valmistajat:
Hamlin / Littelfuse - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - Varastossa:
6240
- Osa#:
15KPA85CA-B - valmistajat:
Hamlin / Littelfuse - Kuvaus:
TVS DIODE 85V 137.6V P600 - Varastossa:
11644
