KW010A0A41Z
GE Critical Power
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta KW010A0A41Z luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta KW010A0A41Z luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | KW010A0A41Z |
|---|---|
| Valmistaja | GE Critical Power |
| Kuvaus | DC DC CONVERTER 5V 50W |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | KW010A0A41Z |
|---|---|
| Valmistaja | GE Critical Power |
| Kuvaus | DC DC CONVERTER 5V 50W |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4836 pcs |
| Tietolomake | KW010/015/020/025 Series Datasheet |
| Tuotekuva | KW010A0A41Z.jpg |
| Kategoria | Virtalähteet - Board Mount |
| Jännite - Tuotos 3 | - |
| Jännite - Tuotos 2 | - |
| Jännite - Tuotos 1 | 5V |
| Jännite - Isolation | 1.5kV |
| Jännite - tulo (Min) | 36V |
| Jännite - tulo (Max) | 75V |
| Tyyppi | Isolated Module |
| Koko / Dimension | 1.30" L x 0.90" W x 0.34" H (33.0mm x 22.9mm x 8.5mm) |
| Sarja | KW010 |
| Virta (wattia) | 50W |
| Pakkaus | Tray |
| Pakkaus / Case | 8-DIP Module, 1/16 Brick |
| Muut nimet | 555-1185 CC109112050 |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| ominaisuudet | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO |
| tehokkuus | 91% |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 36V - 75V Input |
| Nykyinen - Output (Max) | 10A |
| Ohjaustoiminnot | Enable, Active Low |
| Sovellukset | ITE (Commercial) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin GE Critical Power-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4836-kappaletta GE Critical Power KW010A0A41Z: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
JCD-2E - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
FUSE CARTRIDGE 2A 2.4KVAC - Varastossa:
662
