B59005Z0999A099
EPCOS
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta B59005Z0999A099 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta B59005Z0999A099 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | B59005Z0999A099 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | PTC HEATER ELEMENTS FOR 230 V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $9.216 | $8.777 | $8.119 | $7.022 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $6.583 | $6.144 | $5.705 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B59005Z0999A099 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | PTC HEATER ELEMENTS FOR 230 V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| Määrä saatavilla | 5722 pcs |
| Tietolomake | B59005Z999A99 DatasheetB59102 SeriesB59053 Series |
| Tuotekuva | B59005Z0999A099.jpg |
| Kategoria | sarjat |
| Sarja | - |
| Muut nimet | 495-5812 B59005Z 999A 99 B59005Z 999A 99 B59005Z999A99 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Not applicable / Not applicable |
| Kit Type | PTC Heating Elements |
| Pakkauksen sisältö | 36 Pieces - 12 Values (3 Each) |
| Yksityiskohtainen kuvaus | PTC Heating Elements Circuit Protection Kit 36 Pieces - 12 Values (3 Each) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin EPCOS-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5722-kappaletta EPCOS B59005Z0999A099: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
B59008C0120A040 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
63041
- Osa#:
B59008C0100A040 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
74071
- Osa#:
B59008C155A40 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
5781
- Osa#:
B59008C0140A040 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
68472
- Osa#:
B59008C170A40 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
5314
- Osa#:
B59008C0090A040 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
80995
- Osa#:
B59008C145A40 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
5334
- Osa#:
B59008C0150A040 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
80067
- Osa#:
B59008C0110A040 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
76547
- Osa#:
B59006Z0999A099 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
PTC THERMISTOR FOR INRUSH - Varastossa:
6132
- Osa#:
B59008C180A40 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
4236
- Osa#:
B59008C0080A040 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
93656
- Osa#:
B59001Z0999A099 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
PTC THERMISTOR FOR LIMIT - Varastossa:
6592
- Osa#:
B59004Z0999A099 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
PTC HEATER ELEMENTS FOR 12 V - Varastossa:
5734
- Osa#:
B59008C0160A040 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
88809
- Osa#:
B59008C0070A040 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
78544
- Osa#:
B59008B1130A051 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 25 OHM 15% AXIAL - Varastossa:
4716
- Osa#:
B59002Z0999A099 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
PTC THERMISTOR FOR OVERCURRENT - Varastossa:
6600
- Osa#:
B59008C0130A040 - valmistajat:
EPCOS - Kuvaus:
THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL - Varastossa:
68248
