79425-428HLF
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 79425-428HLF luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 79425-428HLF luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 79425-428HLF |
|---|---|
| Valmistaja | Amphenol FCI |
| Kuvaus | HEADER BERGSTIK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 79425-428HLF |
|---|---|
| Valmistaja | Amphenol FCI |
| Kuvaus | HEADER BERGSTIK |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4845 pcs |
| Tietolomake | Bergstik II Hdr SR Drawing |
| Tuotekuva | 79425-428HLF.jpg |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät |
| Voltage Rating | - |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Board |
| peittänyt | Unshrouded |
| Sarja | BERGSTIK® II |
| Riviväli - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Pakkaus | Bulk |
| Yleinen kosketuspituus | 0.410" (10.41mm) |
| Käyttölämpötila | - |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 28 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Differentiaalitietojen Transmission | - |
| Eristyskorkeus | 0.100" (2.54mm) |
| Eristysväri | Black |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Push-Pull |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Connector Header Through Hole 28 position 0.100" (2.54mm) |
| Nykyinen arvostelu | - |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin |
| Ota yhteys muotoon | Square |
| Yhteydenotto Material | Phosphor Bronze |
| Yhteyden pituus - Post | 0.120" (3.05mm) |
| Kontaktin pituus - Mating | 0.190" (4.83mm) |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 100.0µin (2.54µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Tin |
| Yhteys Maali - Mating | Tin |
| Liitintyyppi | Header |
| Sovellukset | - |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Amphenol FCI-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4845-kappaletta Amphenol FCI 79425-428HLF: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
79425-408HLF - valmistajat:
Amphenol FCI - Kuvaus:
HEADER BERGSTIK - Varastossa:
411999
- Osa#:
79425-446HLF - valmistajat:
Amphenol FCI - Kuvaus:
HEADER BERGSTIK - Varastossa:
89085
