M39110 BK002
Alpha Wire
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta M39110 BK002 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta M39110 BK002 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | M39110 BK002 |
|---|---|
| Valmistaja | Alpha Wire |
| Kuvaus | CABLE 2COND 16AWG BLK SHLD 500' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $237.084 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | M39110 BK002 |
|---|---|
| Valmistaja | Alpha Wire |
| Kuvaus | CABLE 2COND 16AWG BLK SHLD 500' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 156 pcs |
| Tietolomake | Master CatalogM39110 Spec SheetManhattan Elect Cable CatalogPart Number Ordering Guide |
| Kategoria | Kaapelit, johdot |
| lankatulkki | 16 AWG |
| Jännite | 600V |
| Käyttö | - |
| Shield Type | Foil |
| Shield Material | Aluminum |
| Shield kattavuus | 100% |
| Sarja | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | M39110 BK002-ND M39110BK002 |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 90°C |
| Napaluku | 2 |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus | 500.0' (152.4m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| takki Color | Black |
| Takki (Insulation) Paksuus | 0.0480" (1.219mm) |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (Insulation) Halkaisija | 0.305" (7.75mm) |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 2 Conductor Multi-Conductor Cable Black 16 AWG Foil 500.0' (152.4m) |
| kapellimestari Strand | 19/0.0117" |
| Johdin materiaali | Copper, Bare |
| Johdin Eristys | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kaapelin tyyppi | Multi-Conductor |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Alpha Wire-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 156-kappaletta Alpha Wire M39110 BK002: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
M39111 BK005 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 14AWG BLK SHLD 100' - Varastossa:
656
- Osa#:
M39109 BK005 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 18AWG BLK SHLD 100' - Varastossa:
698
- Osa#:
M3910 BK002 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 9COND 10AWG BLACK 500' - Varastossa:
46
- Osa#:
M39111 BK001 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 14AWG BLK SHLD 1000' - Varastossa:
56
- Osa#:
M39110 BK001 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 16AWG BLK SHLD 1000' - Varastossa:
72
- Osa#:
M3910 BK005 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 9COND 10AWG BLACK 100' - Varastossa:
198
- Osa#:
M39112 BK001 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 12AWG BLK SHLD 1000' - Varastossa:
59
- Osa#:
M39111 BK002 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 14AWG BLK SHLD 500' - Varastossa:
126
- Osa#:
M39112 BK002 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 12AWG BLK SHLD 500' - Varastossa:
108
- Osa#:
M3911 BK002 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 10COND 10AWG BLACK 500' - Varastossa:
47
- Osa#:
M39113 SL001 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 22AWG SHLD 1000' - Varastossa:
201
- Osa#:
M39109 BK001 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 18AWG BLK SHLD 1000' - Varastossa:
101
- Osa#:
M3911 BK001 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 10COND 10AWG BLACK 1000' - Varastossa:
22
- Osa#:
M39109 BK002 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 18AWG BLK SHLD 500' - Varastossa:
202
- Osa#:
M39112 BK005 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 12AWG BLK SHLD 100' - Varastossa:
517
- Osa#:
M39113 SL002 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 22AWG SHLD 500' - Varastossa:
348
- Osa#:
M3911 BK005 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 10COND 10AWG BLACK 100' - Varastossa:
217
- Osa#:
M39110 BK005 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 16AWG BLK SHLD 100' - Varastossa:
621
- Osa#:
M3910 BK001 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 9COND 10AWG BLACK 1000' - Varastossa:
24
- Osa#:
M39113 SL005 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
CABLE 2COND 22AWG SHLD 100' - Varastossa:
1710

