6089C SL001
Alpha Wire
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6089C SL001 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6089C SL001 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6089C SL001 |
|---|---|
| Valmistaja | Alpha Wire |
| Kuvaus | MULTI-PAIR 18COND 24AWG 1000' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $676.665 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6089C SL001 |
|---|---|
| Valmistaja | Alpha Wire |
| Kuvaus | MULTI-PAIR 18COND 24AWG 1000' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 55 pcs |
| Tietolomake | Color Code ChartsComm, Control, Industrial Cable BrochurePart Number Ordering GuideComm, Control, Industrial Cable Catalog6089C Spec Sheet |
| Kategoria | Kaapelit, johdot |
| lankatulkki | 24 AWG |
| Jännite | 300V |
| Käyttö | - |
| Shield Type | Foil |
| Shield Material | Aluminum |
| Shield kattavuus | 100% |
| Sarja | - |
| Arvioinnit | UL Style 2919 |
| Muut nimet | 6089C SL001-ND 6089CSL001 |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 80°C |
| Napaluku | 18 (9 Pair Twisted) |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus | 1000.0' (304.8m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| takki Color | Slate |
| Takki (Insulation) Paksuus | 0.0350" (0.889mm) |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Takki (Insulation) Halkaisija | 0.342" (8.69mm) |
| ominaisuudet | Drain Wire |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 18 (9 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair Cable Slate 24 AWG Foil 1000.0' (304.8m) |
| kapellimestari Strand | 7/32 |
| Johdin materiaali | Copper, Tinned |
| Johdin Eristys | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Kaapelin tyyppi | Multi-Pair |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Alpha Wire-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 55-kappaletta Alpha Wire 6089C SL001: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
608953-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
HEAT SHRINK TUBING 1.50"X25' - Varastossa:
5733
- Osa#:
608953-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
HEAT SHRINK TUBING 1.50"X12" - Varastossa:
18470
- Osa#:
608950-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
HEAT SHRINK TUBING .40" X1.5" - Varastossa:
120083
- Osa#:
60894-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - Varastossa:
309961
- Osa#:
60897278 - valmistajat:
Birtcher / Pentair - Kuvaus:
PMC MEZZANINE BOARD SPACER - Varastossa:
62786
- Osa#:
608BS - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
RELAY SOCKET 11 POS DIN RAIL - Varastossa:
2038
- Osa#:
6089/18C SL001 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
MULTI-PAIR 36COND 24AWG 1000' - Varastossa:
16
- Osa#:
608ASA - valmistajat:
Apex Tool Group - Kuvaus:
TWEEZER BACK STOP WAFER 5.12" - Varastossa:
4052
- Osa#:
608BR - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
608BR=ASSEMBLY - Varastossa:
3760
- Osa#:
608952-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
HEAT SHRINK TUBING 1.10"X48" - Varastossa:
5517
- Osa#:
60888-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN TERM RCPT 22-26AWG CRIMP - Varastossa:
184797
- Osa#:
60893-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - Varastossa:
183753
- Osa#:
60891-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 22-24AWG 0.098 - Varastossa:
5863
- Osa#:
6089/18C SL002 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
MULTI-PAIR 36COND 24AWG 500' - Varastossa:
32
- Osa#:
6089C SL002 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
MULTI-PAIR 18COND 24AWG 500' - Varastossa:
100
- Osa#:
60894-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110 - Varastossa:
265127
- Osa#:
6089 - valmistajat:
Keystone Electronics Corp. - Kuvaus:
PLUG BANANA DUAL SOLDERLESS BLK - Varastossa:
5840
- Osa#:
60888-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN TERM RCPT 22-26AWG CRIMP - Varastossa:
622760
- Osa#:
6089067-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN 7/16 DIN JCK STR 50OHM PUSH - Varastossa:
88
- Osa#:
60888-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN TERM RCPT 22-26AWG CRIMP - Varastossa:
384024

