794209-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 794209-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 794209-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 794209-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.041 | $1.00 | $0.916 | $0.875 | $0.833 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.729 | $0.708 | $0.604 | $0.562 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 794209-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 60493 pcs |
| Tietolomake | 794209 |
| Tuotekuva | 794209-1-001.jpg , 794209-1-002.jpg , 794209-1-003.jpg |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät |
| Sarja | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Rivien välit | 0.163" (4.14mm) |
| Piki | 0.163" (4.14mm) |
| Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 7942091 A25719 |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja | 18 |
| Huomautus | Contacts Not Included |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Locking Ramp |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm) |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male or Female |
| Yhteydenotto Termination | Crimp |
| Liitintyyppi | Receptacle |
| Väri | Natural |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 60493-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 794209-1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
794208-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
71917
- Osa#:
794217-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MINI UMNL2 SOK 30-26 AWG AU - Varastossa:
213045
- Osa#:
794213-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
49222
- Osa#:
794206-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
49450
- Osa#:
794201-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
58948
- Osa#:
794216-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PIN 26-30AWG TIN CRIMP TERM - Varastossa:
1023342
- Osa#:
794202-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
78500
- Osa#:
794212-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
64080
- Osa#:
794217-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 30-26AWG TIN - Varastossa:
1999147
- Osa#:
794211-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
55543
- Osa#:
794214-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 24POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
47363
- Osa#:
794204-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
76478
- Osa#:
794216-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MINI UMNL2 PIN 30-26 AWG AU - Varastossa:
223897
- Osa#:
794203-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
82486
- Osa#:
794207-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
87525
- Osa#:
794215-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 24POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
63900
- Osa#:
794199-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
85087
- Osa#:
794210-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
66992
- Osa#:
794200-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
83276
- Osa#:
794205-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
83288
