794190-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 794190-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 794190-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 794190-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CONN PLUG 6POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.395 | $0.348 | $0.328 | $0.314 | $0.30 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.273 | $0.246 | $0.218 | $0.198 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 794190-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CONN PLUG 6POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 111429 pcs |
| Tietolomake | 794190 |
| Tuotekuva | 794190-1-001.jpg , 794190-1-002.jpg , 794190-1-003.jpg |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät |
| Sarja | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Rivien välit | 0.163" (4.14mm) |
| Piki | 0.163" (4.14mm) |
| Pakkaus | Bulk |
| Muut nimet | 7941901 A25660 |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja | 6 |
| Huomautus | Contacts Not Included |
| Asennustyyppi | Free Hanging (In-Line) |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Latch Lock |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male or Female |
| Yhteydenotto Termination | Crimp |
| Liitintyyppi | Plug |
| Väri | Natural |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 111429-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 794190-1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
794187-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 3POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
79777
- Osa#:
794152-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMP DUAC/PL 04P RECEPTACLE - Varastossa:
70186
- Osa#:
794196-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
79722
- Osa#:
794194-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
74211
- Osa#:
794198-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
76313
- Osa#:
794193-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
89907
- Osa#:
794197-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
61709
- Osa#:
794156-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMP DUAC/PL 12P RECEPTACLE - Varastossa:
73758
- Osa#:
794191-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 6POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
80476
- Osa#:
794192-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
57946
- Osa#:
794195-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
84724
- Osa#:
794185-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 2POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
83755
- Osa#:
794184-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 2POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
87448
- Osa#:
794188-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 4POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
137228
- Osa#:
794189-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 4POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
120627
- Osa#:
794200-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
83276
- Osa#:
794186-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 3POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
137448
- Osa#:
794199-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Varastossa:
85087
- Osa#:
794153-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMP DUAC/PL 06P RECEPTABLE - Varastossa:
64756
- Osa#:
794176-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMP DUAC/PL 12P HDR ASSY RA - Varastossa:
15314
