794130-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 794130-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 794130-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 794130-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CONN HEADER 9CIRC DUPLEX |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 200 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.274 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 794130-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CONN HEADER 9CIRC DUPLEX |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 13966 pcs |
| Tietolomake | 794130 |
| Tuotekuva | 794130-2.jpg |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät |
| Voltage Rating | - |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| peittänyt | Shrouded - 4 Wall |
| Sarja | Mini-Universal MATE-N-LOK |
| Riviväli - Mating | 0.163" (4.14mm) |
| Pitch - Mating | 0.163" (4.14mm) |
| Pakkaus | Bulk |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 105°C |
| Rivien | 3 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 9 |
| Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Differentiaalitietojen Transmission | Polyamide (PA), Nylon |
| Eristyskorkeus | - |
| Eristysväri | White |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | Board Guide |
| kiinnitys tyyppi | Locking Ramp |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Connector Header Through Hole 9 position 0.163" (4.14mm) |
| Nykyinen arvostelu | 9.5A |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin |
| Ota yhteys muotoon | Circular |
| Yhteydenotto Material | - |
| Yhteyden pituus - Post | - |
| Kontaktin pituus - Mating | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | - |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 30.0µin (0.76µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Tin |
| Yhteys Maali - Mating | Gold |
| Liitintyyppi | Header |
| Sovellukset | General Purpose |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 13966-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 794130-2: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
794141-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMP DUAC CONN SCKT CONT LP AU - Varastossa:
169662
- Osa#:
794108-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 TIN - Varastossa:
18229
- Osa#:
794108-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 AU - Varastossa:
6500
- Osa#:
794132-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RECEPT/CAP 4POS MATE-N-LOK - Varastossa:
97428
- Osa#:
794142-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 26-22AWG GOLD - Varastossa:
196406
- Osa#:
794120-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER PIN RT/ANG 2POS TIN - Varastossa:
66323
- Osa#:
794117-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT HOUSING 4POS .156 MNL - Varastossa:
91579
- Osa#:
794119-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
02P CMNL PC HDR HSG RA - Varastossa:
12975
- Osa#:
794116-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
04P .156 MNL PLUG - Varastossa:
51047
- Osa#:
794140-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMP DUAC PWR CONN SCKT CONT AU - Varastossa:
222300
- Osa#:
794138-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET GOLD - Varastossa:
178584
- Osa#:
794144-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMP DUAC/PL KEYING PLUG - Varastossa:
94944
- Osa#:
794115-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
08P SL156 HSG W/LR,W/O#2 - Varastossa:
80700
- Osa#:
794137-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 18-22 AWG TIN CRIMP - Varastossa:
956254
- Osa#:
794136-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 22-26AWG M-UMNL GOLD - Varastossa:
231913
- Osa#:
794118-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP/RCPT 4POS M-N-L PNL MT - Varastossa:
84585
- Osa#:
794139-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 22-26AWG GOLD CRIMP - Varastossa:
187352
- Osa#:
794136-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 22-26AWG CRIMP - Varastossa:
3978
- Osa#:
794120-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
02P CMNL PC HDR ASSY RA V0 - Varastossa:
65328
- Osa#:
794115-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
03P SL156 HSG W/LCK RAMP NATL #2 - Varastossa:
451319
