794107-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 794107-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 794107-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 794107-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CONN HDR 22POS R/A DUAL .163 TIN |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 400 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.899 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 794107-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CONN HDR 22POS R/A DUAL .163 TIN |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 16436 pcs |
| Tietolomake | 794107 |
| Tuotekuva | 794107-1-001.jpg , 794107-1-002.jpg |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät |
| Voltage Rating | 600VAC |
| päättyminen | Solder |
| Tyyli | Board to Cable/Wire |
| peittänyt | Shrouded - 4 Wall |
| Sarja | Mini-Universal MATE-N-LOK |
| Riviväli - Mating | 0.163" (4.14mm) |
| Pitch - Mating | 0.163" (4.14mm) |
| Pakkaus | Bulk |
| Yleinen kosketuspituus | - |
| Muut nimet | A25696 |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 85°C |
| Rivien | 2 |
| Joitakin paikkoja Loaded | All |
| Joitakin paikkoja | 22 |
| Asennustyyppi | Through Hole, Right Angle |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaali Paloluokitus | UL94 V-0 |
| Paritetuille pinoaminen Heights | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Differentiaalitietojen Transmission | Polyamide (PA), Nylon |
| Eristyskorkeus | 0.386" (9.80mm) |
| Eristysväri | White |
| Tulosuoja | - |
| ominaisuudet | Board Lock |
| kiinnitys tyyppi | Locking Ramp |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Connector Header Through Hole, Right Angle 22 position 0.163" (4.14mm) |
| Nykyinen arvostelu | Varies by Wire Gauge |
| Yhteydenotto Tyyppi | Male Pin |
| Ota yhteys muotoon | Circular |
| Yhteydenotto Material | Brass |
| Yhteyden pituus - Post | 0.145" (3.68mm) |
| Kontaktin pituus - Mating | - |
| Yhteyden viimeistelypaksuus - Post | 150.0µin (3.81µm) |
| Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus | 150.0µin (3.81µm) |
| Yhteyshenkilön nimi - Post | Tin-Lead |
| Yhteys Maali - Mating | Tin-Lead |
| Liitintyyppi | Header |
| Sovellukset | General Purpose |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 16436-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 794107-1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
794117-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT HOUSING 4POS .156 MNL - Varastossa:
91579
- Osa#:
7940A 0081000 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Varastossa:
89
- Osa#:
794116-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
04P .156 MNL PLUG - Varastossa:
51047
- Osa#:
794100-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN TERM TEST SWITCH PRESS-FIT - Varastossa:
1140449
- Osa#:
794119-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
02P CMNL PC HDR HSG RA - Varastossa:
12975
- Osa#:
794106-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HDR 20POS R/A DUAL .163 AU - Varastossa:
7484
- Osa#:
794107-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER 22POS R/A M-UMNL AU - Varastossa:
8721
- Osa#:
794103-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 18-24AWG TIN CRIMP - Varastossa:
2360015
- Osa#:
794105-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HDR 18POS R/A DUAL .163 TIN - Varastossa:
25088
- Osa#:
7940A 0101000 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Varastossa:
107
- Osa#:
794108-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 AU - Varastossa:
6500
- Osa#:
7940A 0102000 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Varastossa:
53
- Osa#:
794115-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
08P SL156 HSG W/LR,W/O#2 - Varastossa:
80700
- Osa#:
794106-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HDR 20POS R/A DUAL .163 TIN - Varastossa:
27461
- Osa#:
794118-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CAP/RCPT 4POS M-N-L PNL MT - Varastossa:
84585
- Osa#:
794108-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 TIN - Varastossa:
18229
- Osa#:
7940A 1NH1000 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Varastossa:
92
- Osa#:
794120-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER PIN RT/ANG 2POS TIN - Varastossa:
66323
- Osa#:
7940T 0105000 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Varastossa:
17
- Osa#:
794115-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
03P SL156 HSG W/LCK RAMP NATL #2 - Varastossa:
451319
