6754410-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6754410-6 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6754410-6 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6754410-6 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,XG,MTRJ-SC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $18.131 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6754410-6 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,XG,MTRJ-SC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1857 pcs |
| Tietolomake | 6754410 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 19.7' (6.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.51dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 19.7' (6.0m) |
| Color - Liittimet | Red |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ Secure |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1857-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6754410-6: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6754411-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1794
- Osa#:
6754410-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1546
- Osa#:
6754411-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1752
- Osa#:
6754410-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC RED - Varastossa:
2007
- Osa#:
6754410-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1757
- Osa#:
6754410-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY SC-DUP/MT-RJ 3M RED - Varastossa:
1735
- Osa#:
6754384-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,1.8MM,50/125,XG,LC-SC - Varastossa:
1469
- Osa#:
6754399-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,1.8MM,ZIP RIS,LC-LC(XG) - Varastossa:
1578
- Osa#:
6754411-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC YEL - Varastossa:
2152
- Osa#:
6754384-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,1.8MM,50/125,XG,LC-SC - Varastossa:
1837
- Osa#:
6754411-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC YEL - Varastossa:
1837
- Osa#:
6754410-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC RED - Varastossa:
1630
- Osa#:
6754411-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY SC-DUP/MT-RJ 3M YEL - Varastossa:
1680
- Osa#:
6754410-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1838
- Osa#:
6754411-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1857
- Osa#:
6754410-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC RED - Varastossa:
2314
- Osa#:
6754410-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
2130
- Osa#:
6754399-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,1.8MM,ZIP RIS,LC-LC(XG) - Varastossa:
1517
- Osa#:
6754287-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPT RCPT MPO-MTRJ 24-PLEX - Varastossa:
105
- Osa#:
6754411-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1913

