6536811-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6536811-5 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6536811-5 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6536811-5 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | FOGBIT MM 62.5 LEAD LC-SC 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $42.387 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6536811-5 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | FOGBIT MM 62.5 LEAD LC-SC 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 722 pcs |
| Tietolomake | 6536811 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | LSZH |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 16.4' (5.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.30dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Low Smoke, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 62.5/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.10" (2.5mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 722-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6536811-5: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
653846-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
DRAHTCRIMPER - Varastossa:
444
- Osa#:
653573-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SCHNITTPLATTE HINT - Varastossa:
580
- Osa#:
65372-250 - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
FUSE CABLE LIMITER - Varastossa:
356
- Osa#:
653739-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FINGER WIRE LOWER - Varastossa:
89
- Osa#:
6537S-1-502 - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
POT 5K OHM 1W PLASTIC LINEAR - Varastossa:
2845
- Osa#:
653578-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SHEAR BLADE - Varastossa:
317
- Osa#:
65363 - valmistajat:
Lumberg Automation - Kuvaus:
ASBM 12/LED 3-347/15 M - Varastossa:
526
- Osa#:
653595-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SHEAR BLADE - Varastossa:
583
- Osa#:
6537S-1-103 - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR - Varastossa:
2449
- Osa#:
653573-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PLATE REAR SHEAR - Varastossa:
492
- Osa#:
65372-500 - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
FUSE CABLE LIMITER - Varastossa:
210
- Osa#:
653846-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
DRAHTCRIMPER - Varastossa:
565
- Osa#:
6537S-1-102 - valmistajat:
Bourns, Inc. - Kuvaus:
POT 1K OHM 1W PLASTIC LINEAR - Varastossa:
2459
- Osa#:
6536503-1 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CABLE ASSEMBLIES - Varastossa:
2826
- Osa#:
65356 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
F23-43 HINGE FOR CLSD SIDES - Varastossa:
5515
- Osa#:
653572-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
WIRE CRIMPER - Varastossa:
304
- Osa#:
653521-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
STRIPPER BLADE - Varastossa:
795
- Osa#:
6536 - valmistajat:
Pomona Electronics - Kuvaus:
TEMP PROBE ASSY BEAD TIP BLACK - Varastossa:
4286
- Osa#:
653846-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
DRAHTCRIMPER - Varastossa:
635
- Osa#:
653738-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
UPPER WIRE FINGER - Varastossa:
99

