W3A4YA331KAT2A
AVX Corporation
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta W3A4YA331KAT2A luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta W3A4YA331KAT2A luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | W3A4YA331KAT2A |
|---|---|
| Valmistaja | AVX Corporation |
| Kuvaus | CAP ARRAY 330PF 16V NP0 0612 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | W3A4YA331KAT2A |
|---|---|
| Valmistaja | AVX Corporation |
| Kuvaus | CAP ARRAY 330PF 16V NP0 0612 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4378 pcs |
| Tietolomake | Ceramic Chip Capacitor CatalogWxA,LxA_Capacitor Array (IPC) |
| Tuotekuva | W3A4YA331KAT2A.jpg |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 16V |
| Toleranssi | ±10% |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) |
| Sarja | IPC |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0612 (1632 Metric) |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 4 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 330pF Isolated Capacitor 4 Array 16V C0G, NP0 0612 (1632 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 330pF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin AVX Corporation-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4378-kappaletta AVX Corporation W3A4YA331KAT2A: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
VJ0603A6R8DXAAC - valmistajat:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Kuvaus:
CAP CER 6.8PF 50V C0G/NP0 0603 - Varastossa:
647877
