XQF32PVOG48M
Xilinx
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta XQF32PVOG48M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta XQF32PVOG48M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | XQF32PVOG48M |
|---|---|
| Valmistaja | Xilinx Inc. |
| Kuvaus | QPRO FLASH PROM 32MBIT VOG48 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $31.598 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | XQF32PVOG48M |
|---|---|
| Valmistaja | Xilinx Inc. |
| Kuvaus | QPRO FLASH PROM 32MBIT VOG48 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1037 pcs |
| Tietolomake | Defense Grade Platform Flash Specification |
| Tuotekuva | XQF32PVOG48M.jpg |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) |
| Jännite - Breakdown | 48-TSOP |
| Ohjelmisto | 32Mb |
| Shell Style | 1.65 V ~ 2 V |
| Sarja | - |
| RoHS-tila | Tube |
| Polarisaatio | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Muut nimet | Q7458455 |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero | XQF32PVOG48M |
| Kuvaus | QPRO FLASH PROM 32MBIT VOG48 |
| Saatavilla Taajuusalue | In System Programmable |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Xilinx Inc.-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1037-kappaletta Xilinx Inc. XQF32PVOG48M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
AT17LV128-10CI - valmistajat:
Micrel / Microchip Technology - Kuvaus:
IC SRL CONFIG EEPROM 128K 8-LAP - Varastossa:
13479
- Osa#:
EPC2TI32 - valmistajat:
Altera (Intel® Programmable Solutions Group) - Kuvaus:
IC CONFIG DEVICE 1.6MBIT 32TQFP - Varastossa:
1907
- Osa#:
XC18V512PC20I - valmistajat:
Xilinx - Kuvaus:
IC PROM SER I-TEMP 3.3V 20-PLCC - Varastossa:
5823
- Osa#:
XC17V04PC44I - valmistajat:
Xilinx - Kuvaus:
IC PROM SER 4MBIT 3.3V 44-PLCC - Varastossa:
4823
- Osa#:
EPCE4QC100 - valmistajat:
Altera (Intel® Programmable Solutions Group) - Kuvaus:
IC CONFIG DEVICE 100QFP - Varastossa:
5577
- Osa#:
EPC16QC100II - valmistajat:
Altera (Intel® Programmable Solutions Group) - Kuvaus:
IC CONFIG DEVICE - Varastossa:
5407
- Osa#:
XC17V16VQ44C - valmistajat:
Xilinx - Kuvaus:
IC PROM SER C-TEMP 3.3V 44-VQFP - Varastossa:
4830
- Osa#:
EPCS1SI8 - valmistajat:
Altera (Intel® Programmable Solutions Group) - Kuvaus:
IC CONFIG DEVICE 1MBIT 8SOIC - Varastossa:
20185
- Osa#:
AT17LV010-10JU - valmistajat:
Micrel / Microchip Technology - Kuvaus:
IC SRL CONFIG EEPROM 1M 20-PLCC - Varastossa:
8577
- Osa#:
XC17V08PC44C - valmistajat:
Xilinx - Kuvaus:
IC PROM SER C-TEMP 3.3V 44-PLCC - Varastossa:
4050
- Osa#:
XC17V04PC20C - valmistajat:
Xilinx - Kuvaus:
IC PROM SER 4MBIT 3.3V 20-PLCC - Varastossa:
5524
- Osa#:
AT17LV002-10CU - valmistajat:
Micrel / Microchip Technology - Kuvaus:
IC SRL CONFIG EEPROM 2M 8-LAP - Varastossa:
5986
- Osa#:
XC17V02VQ44I - valmistajat:
Xilinx - Kuvaus:
IC PROM SER 2MBIT 3.3V 44-VQFP - Varastossa:
4828
- Osa#:
EPCS64SI16NGA - valmistajat:
Altera (Intel® Programmable Solutions Group) - Kuvaus:
IC CONFIG DEVICE - Varastossa:
5773
- Osa#:
XC17S20XLPD8C - valmistajat:
Xilinx - Kuvaus:
IC PROM PROG C-TEMP 3.3V 8-DIP - Varastossa:
4463
- Osa#:
XCF02SVOG20C - valmistajat:
Xilinx - Kuvaus:
IC PROM SRL FOR 2M GATE 20-TSSOP - Varastossa:
12569
- Osa#:
AT17C256A-10JI - valmistajat:
Micrel / Microchip Technology - Kuvaus:
IC SER CONFIG PROM 256K 20PLCC - Varastossa:
5567
