CA0612JRNPO9BN220
Yageo
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta CA0612JRNPO9BN220 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta CA0612JRNPO9BN220 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | CA0612JRNPO9BN220 |
|---|---|
| Valmistaja | Yageo |
| Kuvaus | CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0612 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 4000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.045 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | CA0612JRNPO9BN220 |
|---|---|
| Valmistaja | Yageo |
| Kuvaus | CAP ARRAY 22PF 50V NP0 0612 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 472970 pcs |
| Tietolomake | C-Array NPO, X7R, Y5V (16V-50V) |
| Tuotekuva | CA0612JRNPO9BN220.jpg |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 50V |
| Toleranssi | ±5% |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja | CA |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0612 (1632 Metric) |
| Muut nimet | CA0612JRNP09BN220 CA0612JRNP09BN220-ND |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 4 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 22pF Isolated Capacitor 4 Array 50V C0G, NP0 0612 (1632 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 22pF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Yageo-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 472970-kappaletta Yageo CA0612JRNPO9BN220: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
CA0612JRNPO9BN221 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 220PF 50V NP0 0612 - Varastossa:
618956
- Osa#:
CA0612JRNPO9BN101 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0612 - Varastossa:
845433
- Osa#:
CA0612GRNPO9BN101 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 100PF 50V NPO 0612 - Varastossa:
192752
- Osa#:
CA0612JRNPO9BN471 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 470PF 50V NPO 0612 - Varastossa:
251164
- Osa#:
CA0612JRNPO9BN100 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 10PF 50V NPO 0612 - Varastossa:
499223
- Osa#:
CA0612JRNPO9BN330 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 33PF 50V NP0 0612 - Varastossa:
844171
- Osa#:
CA0612KRNPO9BN100 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 10PF 50V NPO 0612 - Varastossa:
937201
- Osa#:
CA0612JRNPO9BN331 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 330PF 50V NPO 0612 - Varastossa:
450010
- Osa#:
CA0612JRNPO9BN470 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 47PF 50V NP0 0612 - Varastossa:
718363
- Osa#:
CA0612JRNPO9BN150 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 15PF 50V NPO 0612 - Varastossa:
764704
- Osa#:
CA0612JRNPO9BN271 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 270PF 50V NPO 0612 - Varastossa:
878524
- Osa#:
CA0612JRNPO9BN151 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 150PF 50V NPO 0612 - Varastossa:
747885
- Osa#:
CA0612JRNP09BN102 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 1000PF 50V NP0 0612 - Varastossa:
4157
- Osa#:
CA0612KRNPO9BN101 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0612 - Varastossa:
1083881
- Osa#:
CA0612KRNPO9BN101B - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 100PF 50V NP0 0612 - Varastossa:
4996
- Osa#:
CA0612JRNPO9BN181 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 180PF 50V NPO 0612 - Varastossa:
501599
- Osa#:
CA0612JRNPO9BN680 - valmistajat:
Yageo - Kuvaus:
CAP ARRAY 68PF 50V NP0 0612 - Varastossa:
858295
