8813330000
Weidmuller
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 8813330000 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 8813330000 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 8813330000 |
|---|---|
| Valmistaja | Weidmuller |
| Kuvaus | SYSTEM CABLE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.14 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 8813330000 |
|---|---|
| Valmistaja | Weidmuller |
| Kuvaus | SYSTEM CABLE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1773 pcs |
| Tietolomake | Industrial Ethernet Catalog |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex, GOF, OM1 |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | IE-FM6Z2VO0001MSD0SD0X |
| Käyttölämpötila | -5°C ~ 75°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | Black, Red |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | 60mm |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Weidmuller-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1773-kappaletta Weidmuller 8813330000: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
8814 - valmistajat:
Keystone Electronics Corp. - Kuvaus:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1" - Varastossa:
575762
- Osa#:
881378-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT HSG 0.25 2POS BLACK - Varastossa:
255982
- Osa#:
8813490000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
CONN DUST CAP BLACK - Varastossa:
31806
- Osa#:
881339-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MALE TAB SLEEVE 0.25 1POS - Varastossa:
1122619
- Osa#:
8813390000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
FIBER OPTIC CABLE - Varastossa:
1468
- Osa#:
881339-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MALE TAB SLEEVE 0.25 1POS - Varastossa:
1478578
- Osa#:
8813210000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
CABLE CAT5 8COND 26AWG 328.1' - Varastossa:
160
- Osa#:
8813400000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
FIBER OPTIC CABLE - Varastossa:
1497

