N518-20M
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N518-20M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N518-20M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N518-20M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | FIBER PATCH CBL LC/ST 20M (65FT) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.335 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N518-20M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | FIBER PATCH CBL LC/ST 20M (65FT) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2712 pcs |
| Tietolomake | N518-20M Datasheet |
| Tuotekuva | N518-20M.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 65.6' (20.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.20dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 50/125 65.6' (20.0m) |
| Color - Liittimet | Black, Red, White |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST (2) |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 2712-kappaletta Tripp Lite N518-20M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
N516-15M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 50' - Varastossa:
2972
- Osa#:
N516-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - Varastossa:
4911
- Osa#:
N516-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3M - Varastossa:
4060
- Osa#:
N516-50M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 164' - Varastossa:
938
- Osa#:
N5150M5CD - valmistajat:
Dynastream Innovations Inc. - Kuvaus:
MODULE RF ANT N5 SOC - Varastossa:
7001
- Osa#:
N516-30M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 98' - Varastossa:
1801
- Osa#:
N5150M8CD-TRAY - valmistajat:
Dynastream Innovations Inc. - Kuvaus:
RF TXRX MOD BLUETOOTH TRACE ANT - Varastossa:
9546
- Osa#:
N518-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER PATCH CABLE LC/ST 10FT - Varastossa:
4745
- Osa#:
N518-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - Varastossa:
4069
- Osa#:
N512-BK - valmistajat:
Bussmann (Eaton) - Kuvaus:
CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.197" - Varastossa:
7409
- Osa#:
N516-20M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 65' - Varastossa:
1782
- Osa#:
N516-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - Varastossa:
4458
- Osa#:
N518-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER PATCH CABLE LC/ST 6FT - Varastossa:
4680
- Osa#:
N516-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - Varastossa:
4805
- Osa#:
N5150M4CD-REEL - valmistajat:
Dynastream Innovations Inc. - Kuvaus:
RF TXRX MOD BLUETOOTH TRACE ANT - Varastossa:
8183
- Osa#:
N5150M8CD-REEL - valmistajat:
Dynastream Innovations Inc. - Kuvaus:
RF TXRX MOD BLUETOOTH TRACE ANT - Varastossa:
10035
- Osa#:
N518-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' - Varastossa:
3489
- Osa#:
N518-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER PATCH CBL LC/ST 1M - Varastossa:
5578
- Osa#:
N516-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' - Varastossa:
3251

