N506-01M
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N506-01M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N506-01M luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N506-01M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.117 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N506-01M |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4514 pcs |
| Tietolomake | N506-01M Datasheet |
| Tuotekuva | N506-01M.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | 0.20dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | Black, Red |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.03" (0.9mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4514-kappaletta Tripp Lite N506-01M: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
N50B-01 - valmistajat:
American Hakko Products, Inc. - Kuvaus:
NOZZLE .8MM EX FR300 817 808 807 - Varastossa:
5298
- Osa#:
N506-30M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 98' - Varastossa:
1432
- Osa#:
N506-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' - Varastossa:
2913
- Osa#:
N5030S 1 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
TOGGLE FULL BOOT GRAY - Varastossa:
40989
- Osa#:
N504-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABL SC/ST - Varastossa:
3855
- Osa#:
N5045 1 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - Varastossa:
47007
- Osa#:
N506-15M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 50' - Varastossa:
2850
- Osa#:
N5040G 2 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - Varastossa:
38711
- Osa#:
N5030S RFI - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
TOGGLE FULL BOOT GRAY - Varastossa:
9725
- Osa#:
N506-09M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC PATCH CBL SC/SC 30' - Varastossa:
3971
- Osa#:
N5045 12 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
PUSHBUTTON FULL BOOT BLACK - Varastossa:
35422
- Osa#:
N5040 2 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - Varastossa:
37204
- Osa#:
N504-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABL SC/ST 6' - Varastossa:
5838
- Osa#:
N5032B 1 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
TOGGLE HALF BOOT GRAY - Varastossa:
41940
- Osa#:
N506-50M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 164' - Varastossa:
1500
- Osa#:
N506-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - Varastossa:
4002
- Osa#:
N506-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - Varastossa:
3941
- Osa#:
N5040R 2 - valmistajat:
APM Hexseal - Kuvaus:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - Varastossa:
37477
- Osa#:
N50B-02 - valmistajat:
American Hakko Products, Inc. - Kuvaus:
NOZZLE 1MM EXT FR300 817 808 807 - Varastossa:
4763
