N390-01M-8LC-AP
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N390-01M-8LC-AP luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N390-01M-8LC-AP luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N390-01M-8LC-AP |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | MTP/MPO (APC) TO 8XLC SMF FIBER |
| Lyijytön tila / RoHS-tila |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $76.85 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N390-01M-8LC-AP |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | MTP/MPO (APC) TO 8XLC SMF FIBER |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Määrä saatavilla | 492 pcs |
| Tietolomake | N390-01M-8LC-AP Datasheet |
| Tuotekuva | N390-01M-8LC-AP.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | 8.3/125 |
| ominaisuudet | Plenum Rated |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex (4) To MTP 8.3/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | Blue, Green |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Break-Out |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MTP |
| 1. Liitin | LC Duplex (4) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 492-kappaletta Tripp Lite N390-01M-8LC-AP: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
3-1906012-8 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - Varastossa:
921
- Osa#:
FP3STST15M5R3XA - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OM3 ST ST 15.5M - Varastossa:
1850
- Osa#:
N390-02M-8LC-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
MTP/MPO (APC) TO 8XLC SMF FIBER - Varastossa:
394
- Osa#:
FM3MFA1036M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FMT OM3 MPO12(F-F) A 12F 36M - Varastossa:
276
- Osa#:
5-1906082-1 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC YEL ST XG AQU - Varastossa:
517
- Osa#:
N390-07M-12-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
MTP/MPO (APC) SMF FIBER PATCH CA - Varastossa:
414
- Osa#:
N390-02M-12-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
MTP/MPO (APC) SMF FIBER PATCH CA - Varastossa:
491
- Osa#:
N390-05M-8LC-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
MTP/MPO (APC) TO 8XLC SMF FIBER - Varastossa:
452
- Osa#:
DK-2533-15/3 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC 15M - Varastossa:
2632
- Osa#:
N390-03M-12-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
MTP/MPO (APC) SMF FIBER PATCH CA - Varastossa:
428
- Osa#:
N516-50M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 164' - Varastossa:
938
- Osa#:
N390-05M-12-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
MTP/MPO (APC) SMF FIBER PATCH CA - Varastossa:
413
- Osa#:
FPSLFLF004M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OS2 LB_UHD LB_UHD 4M - Varastossa:
3027
- Osa#:
1907456-1 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC LC SM YEL - Varastossa:
1679
- Osa#:
9-2061348-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOSM LEAD LC/DPX ODVA - LC/DPX 9 - Varastossa:
266
- Osa#:
N390-03M-8LC-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
MTP/MPO (APC) TO 8XLC SMF FIBER - Varastossa:
389
- Osa#:
FPSLILI002M - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
FXPC OS2 LC_UHD LC_UHD 2M - Varastossa:
2889
- Osa#:
2-1918679-5 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A MTRJ ORN LC 62.5 ORN - Varastossa:
1039
- Osa#:
3-1938074-7 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A SC SC XG AQU - Varastossa:
890
- Osa#:
N390-01M-12-AP - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
MTP/MPO (APC) SMF FIBER PATCH CA - Varastossa:
532
