N370-05M-T
Tripp Lite
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N370-05M-T luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta N370-05M-T luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | N370-05M-T |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.774 | $13.337 | $12.778 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $11.979 | $11.58 | $10.941 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | N370-05M-T |
|---|---|
| Valmistaja | Tripp Lite |
| Kuvaus | FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | |
| Määrä saatavilla | 3232 pcs |
| Tietolomake | N370-05M-T Datasheet |
| Tuotekuva | N370-05M-T.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | FDDI, OFNR |
| Muut nimet | N370-05M-T-ND TL1292 |
| Käyttölämpötila | -20°C ~ 60°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 16.4' (5.0m) |
| Takki (Eristys) Materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | 8.3/125 |
| ominaisuudet | Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 8.3/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Liittimet | Blue |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Tripp Lite-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 3232-kappaletta Tripp Lite N370-05M-T: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
N3764-2302RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER 64POS STR LONG LATCH - Varastossa:
17873
- Osa#:
N370-01M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - Varastossa:
6427
- Osa#:
N370-02M-T - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 2M - Varastossa:
3178
- Osa#:
N370-25M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 25M - Varastossa:
2718
- Osa#:
N370-05M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - Varastossa:
5218
- Osa#:
N370-50M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 50M - Varastossa:
1908
- Osa#:
N3764-2202RB - valmistajat:
3M - Kuvaus:
CONN HEADER 64POS STR GOLD T/H - Varastossa:
15376
- Osa#:
N370-08M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 8M - Varastossa:
4001
- Osa#:
N370-40M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 40M - Varastossa:
2189
- Osa#:
N370-15M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - Varastossa:
3405
- Osa#:
N370-02M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - Varastossa:
5758
- Osa#:
N370-30M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 30M - Varastossa:
2339
- Osa#:
N370-20M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 20M - Varastossa:
3013
- Osa#:
N370-06M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 6M - Varastossa:
5181
- Osa#:
N370-01M-T - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 1M - Varastossa:
3196
- Osa#:
N370-03M-T - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 3M - Varastossa:
3127
- Osa#:
N370-07M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLX 7M - Varastossa:
5299
- Osa#:
N370-10M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - Varastossa:
4951
- Osa#:
N370-03M - valmistajat:
Tripp Lite - Kuvaus:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - Varastossa:
5297
